insalacja DRI

Gdy jakieś urządzenie nie chce w Slackware działać...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
fractal
Użytkownik
Kontakt:

Re: insalacja DRI

Post autor: fractal »

U mnie działa ładnie, wielkie dzięki difrost. Szkoda ze nie było tego tematu wcześniej to zaoszczędziłbym weekend.
Niestety w czasie kompilacji spotkały mnie problemy. Nie mogłem skompilować x11 na gcc 3.3.1 nawet gdy zmieniłem opcje w skryptach poszło dopiero na 3.4.5.

W opisie jest malutki błąd, chyba zamiast:

Kod: Zaznacz cały

zcat $BETON_MAT/x11r6.9.0-geteuid.diff | patch -p1 --backup --verbose --suffix=.orig -E || exit 9
powinno być:

zcat $BETON_MAT/x11r6.9.0-geteuid.diff.gz | patch -p1 --backup --verbose --suffix=.orig -E || exit 9
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2006-04-01, 00:31 przez fractal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
difrost
Moderator
Kontakt:

Re: insalacja DRI

Post autor: difrost »

fractal pisze:U mnie działa ładnie, wielkie dzięki difrost. Szkoda ze nie było tego tematu wcześniej to zaoszczędziłbym weekend.
Niestety w czasie kompilacji spotkały mnie problemy. Nie mogłem skompilować x11 na gcc 3.3.1 nawet gdy zmieniłem opcje w skryptach poszło dopiero na 3.4.5.
Nie testowalem tego na gcc 3.3.x. Hmmm... a zmieniles w skryptach mtune na march?

W pakiecie ze skryptami jest BBS do gcc 3.4.x - wystarczylo go uzyc.
fractal pisze:W opisie jest malutki błąd, chyba zamiast:

zcat $BETON_MAT/x11r6.9.0-geteuid.diff | patch -p1 --backup --verbose --suffix=.orig -E || exit 9
Rzeczywiscie! Mialo byc:

cat $BETON_MAT/x11r6.9.0-geteuid.diff | patch -p1 --backup --verbose --suffix=.orig -E || exit 9
Ciesze sie, ze moglem pomoc i rowniez pozdrawiam.
[url=http://bdtk.sourceforge.net][img]http://pin.if.uz.zgora.pl/~beton/bdt-ready.png[/img][/url] #337142
--------------------------------------------
"I had a letter in the post today. It said 'Gas Bill'. It sounds a tempting offer." -- Alan Cox
"Users have been trained that when a computer bluescreens and losing all of their data, it's either (a) just the way things are, or (b) it's microsoft's fault." -- Theodore Tso
ODPOWIEDZ