Zgrzeszyłem

Tu dyskutujemy o wyższości Slackware nad innymi dystrybucjami ;-)

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
coffee_man
Użytkownik
Posty: 210
Rejestracja: 2006-01-18, 20:35
Lokalizacja: Tworóg
Kontakt:

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: coffee_man »

Chłopaki, dzięki za poparcie! Slackware jest konkretny i szybki. A co do ilości programów? Mi to wystarczy, poza tym można sobie skompilować jak już nie ma paczki (i tak jest często). Ubuntu jest wg mnie mizerny i tyle.
Jedyny słuszny system? Slackware
Czy jestem fanatykiem?? Jak Najbardziej!
Pozdrawiam
[center][url=http://tworoginaczej.prv.pl/][img]http://img142.imageshack.us/img142/8149/tworogusebarxw3.jpg[/img][/url][/center]

[center]www.kernelservice.blogspot.com[/center]
Awatar użytkownika
xil
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 2004-06-20, 22:20
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: xil »

nie badz fanatykiem.... to nie wypada... :)
Awatar użytkownika
Lizard
Moderator
Posty: 2629
Rejestracja: 2005-05-21, 15:48
Lokalizacja: miasto w mieście

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: Lizard »

Fanatykiem niech sobie będzie, jak mu z tym dobrze i nie szkodzi innym. Oby tylko nie został ekstremistą-separatystą. ;)
Error 404 - footer not found
maho
Użytkownik
Posty: 455
Rejestracja: 2006-03-25, 12:28
Lokalizacja: Kielcowo

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: maho »

Lizard pisze:Fanatykiem niech sobie będzie, jak mu z tym dobrze i nie szkodzi innym. Oby tylko nie został ekstremistą-separatystą. ;)
AAAAAAA ave Slackware, Slackware Akhbar, Viva la Slackware..... kabooooom :D
Awatar użytkownika
roverek
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 2007-02-22, 18:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: roverek »

maho amen ;-)
Ostatnio zmieniony 2007-09-22, 10:34 przez roverek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
coffee_man
Użytkownik
Posty: 210
Rejestracja: 2006-01-18, 20:35
Lokalizacja: Tworóg
Kontakt:

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: coffee_man »

Lizard pisze:Fanatykiem niech sobie będzie, jak mu z tym dobrze i nie szkodzi innym. Oby tylko nie został ekstremistą-separatystą
To mi akurat nie zagraża;) Z linuxow slackware. Z innych os-ów OSX. Z windowsa... Z windowsa nic :P
[center][url=http://tworoginaczej.prv.pl/][img]http://img142.imageshack.us/img142/8149/tworogusebarxw3.jpg[/img][/url][/center]

[center]www.kernelservice.blogspot.com[/center]
sirgreg
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2008-06-17, 15:52

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: sirgreg »

jeśli przyjmiemy, że używanie M$ jest grzechem, to ja też jestem grzesznikiem...
przygodę z komputerem zacząłem od M$98. Później było milenium, 2000, XP...przypadkowo trafiłem na Red Hat'a...po kilku dniach poległem na polu bitwy przytłoczony nudą i niezrozumieniem:D..wróciłem do M$
kilka lat później było Ubuntu...w wersji Satanic:D:D:D hehe fajna:D ale...jakaś "nijaka" i M$-owa...wróciłem do M$
po kilku, kilkunastu miesiącach zainstalowałem OpenSuse...i z niego do Was właśnie piszę...w międzyczasie kończę ściąganie Slacka a jako drugi system mam wciąż M$XP...dla siebie, bo kilka programów z nawyku i niewiedzy linuksowej uruchamiam w M$ i dla synka (jego gierek)....
jestem grzesznikiem....i dobrze mi z tym:P
Awatar użytkownika
Paul999
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 2006-04-06, 16:19

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: Paul999 »

powiem wam, ze ostatnio z lesnistwa probowalem debiana i centosa i wyszlo mi to bokiem, musialem przeslackwerowac te serwery bo prawie wogole sie nie nadawaly do uzytku...

jednak slackware i freeBSD sa niezawodne.
miszmaniac
Moderator
Posty: 1510
Rejestracja: 2006-03-19, 12:00
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: miszmaniac »

EvilDead pisze:powiem wam, ze ostatnio z lesnistwa probowalem debiana i centosa i wyszlo mi to bokiem, musialem przeslackwerowac te serwery bo prawie wogole sie nie nadawaly do uzytku...

jednak slackware i freeBSD sa niezawodne.
Widocznie coś Ci nie poszło, jak przyszedłem do nowej pracy to były serwery na Debianie i musiałem się przestawić i jakoś wszystko w nich śmiga.
Pamiętaj,
Jeśli Twój problem został rozwiązany dopisz [b] [Rozw.] [/b]w tytule.
Projektowanie stron WWW: [url=http://www.miszewski.net.pl]www.miszewski.net.pl[/url]
Awatar użytkownika
Paul999
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 2006-04-06, 16:19

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: Paul999 »

debian jeszcze jak debian jeden u nas jest.
centos mnie rozwalil, nie chce miec wiecej z tym nic wspolnego chociaz kumpel u siebie we firmie hostingowej ma wszystko na centosach i jakos daja rade... ale to moze przez ten cPanel.
We fabryce mamy jeszcze trustixa ale ja sie do niego dotykam, kumpla dzialka.
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: Outlaw »

Też mam serwery na debianie w pracy i jakoś nie narzekam. Nie jest taki zły, daje się pracować ;)
Awatar użytkownika
Grucha
Administrator
Posty: 1681
Rejestracja: 2004-05-21, 14:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zgrzeszyłem

Post autor: Grucha »

Ja mam w firmie serwery na slackware, ogólnie to bardzo fajnie działa ale jakichś mechanizmów do jednoczesnego zarządzania większą ilością maszyn jednak brakuje.
"Touch my car and i will touch your girl"
ODPOWIEDZ