Dystrybuja hakera

Tu dyskutujemy o wyższości Slackware nad innymi dystrybucjami ;-)

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
m00n
Użytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 2004-06-26, 15:31
Lokalizacja: Morag

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: m00n »

http://catb.org/jargon/html/ jak ktos nie czytal to polecam i prosze nie piszcie o wchodzeniu na kompa :/ bo to odrazu mi sie kojarzy ze scipt kiddies
Obecnie uzywam: Slackware, Debian, OpenBSD
Wyznawca Unixa i fanatyk Cisco ;]
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: webster »

bueuehe, w ogóle jaki poważny temat :p buehue kogo nazwać hakerem, żonglerem :D Dajcie sobie na looz, ja widze że niektórzy traktują takie postacie za Bóstwa, Ziomów nie z tej ziemi :) Wstyd obrażać, nie znać żargonu,

"Tfe! ale z Ciebie lama bo nie wiesz, kto to naprawdę hack3r... Dziecko... Wiesz kto to hack3r?"

Jak widzę/słyszę takie teksty to mi się przykro robi :) Dla mnie większa sztuka wygrać zawody w X-Games na desce :D w free/city/style! :D hehhe Pozdro, h4k3r/Y :)
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
Awatar użytkownika
m00n
Użytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 2004-06-26, 15:31
Lokalizacja: Morag

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: m00n »

bo widzisz to nie twoja kultura nie twoj styl zycia co widac po tekstach w twoim poscie, niektorzy traktuja powaznie takie rzeczy, nie wiem czy ty jestes z tych co maja wyj.. na wszystko czy nie, ale jakies wzorce trzeba w zyciu miec. Nie wiem tez z jakiego powodu Ci przykro ?
Obecnie uzywam: Slackware, Debian, OpenBSD
Wyznawca Unixa i fanatyk Cisco ;]
Pajaczek
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: 2006-08-03, 13:16
Lokalizacja: Winny Gród

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: Pajaczek »

Chcecie wiedzieć jakich narzędzi używają hakerzy?

Przeczytajcie historię słynnej grupy "Sendbajt", przyczynę jej rozpadu... tak tak... albo nie, nie zdradzę.

I uwaga admini... nie możecie spać spokojnie, oni wciąż czuwają, choć w uśpieniu.

SendBajt team story.
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: webster »

m00n pisze:Nie wiem tez z jakiego powodu Ci przykro ?
Bo to dla mnie w cale nie odbiega to od zwykłego podniecania się osobą "hakera".
Umiesz coś, fajnie, nie? to się naucz, by Cię traktowali jak bożka :D
m00n pisze:bo widzisz to nie twoja kultura nie twoj styl zycia co widac po tekstach w twoim poscie, niektorzy traktuja powaznie takie rzeczy
Skąd wiesz jaka jest moja kultura, skąd wiesz, co ja robię czym się zajmuję, co wiem, czego nie, skąd mnie znasz ? :) A mnie oceniasz :) Nie uważam ze to temat nie jest ciekawy, ale nie rozumiem osób które na temat "hakerstwa" podniecają się jakby Pantera ożyła i ogłosiła koncert w Polsce :D
m00n pisze:Nie wiem tez z jakiego powodu Ci przykro ?
Przykro mi z takiego powodu, że osoba "hackera" była kreowana na przełomie lat. Począwszy od Laików którzy traktowali każdą osobę która bardziej się znała na systemach jako hacker (tak tak, kiedyś tak było), później pierwsze włamy - nowa poprzeczka ! Hacker jak nic, później włamy i niszczenie mienia. A dla mnie to jest ktoś kto doszedł do czegoś potrafi wykorzystać swoją wiedzę i tyle. Normalna osoba a wielu traktuje ich jak bożki. Naucz się to będziesz też hacker, o by się taki nie posikał z zachwytu a ego mu nie pękło.

Pajaczek pisze:Chcecie wiedzieć jakich narzędzi używają hakerzy?

Przeczytajcie historię słynnej grupy "Sendbajt", przyczynę jej rozpadu... tak tak... albo nie, nie zdradzę.

I uwaga admini... nie możecie spać spokojnie, oni wciąż czuwają, choć w uśpieniu.

SendBajt team story.
Dobry scenariusz na film :D beuheuhe, dla mnie mogą korzystać nawet z budki telefonicznej, mam to gdzieś, Ziomów którzy się naprawdę znają na rzeczy i tak jest tylko pewnie kilku, a reszta oduczyła się od nich i szpanuje, a takie osoby jak m00n podniecają się ich jakże skromnymi osobistościami :D
Ostatnio zmieniony 2010-01-08, 15:48 przez webster, łącznie zmieniany 1 raz.
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
Awatar użytkownika
dienet
Moderator
Posty: 2105
Rejestracja: 2007-07-24, 18:58
Lokalizacja: Racibórz/Rybnik

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: dienet »

SlackDream pisze:Zastanawiam się jakiej dystrybucji używają współcześni hakerzy.
Hacker nie ma czasu na dystrybucje. Dla niego dystrybucja to syff. Haker jest tak zdolny że pisze sobie swój własny system !
Pozdr0
dienet
[img]http://i164.photobucket.com/albums/u19/slawek15/kotekeo0lq3.jpg[/img]
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: webster »

dienet pisze:
SlackDream pisze:Zastanawiam się jakiej dystrybucji używają współcześni hakerzy.
Hacker nie ma czasu na dystrybucje. Dla niego dystrybucja to syff. Haker jest tak zdolny że pisze sobie swój własny system !
Hacker jest tak zdolny że zamyka oczy i "ŁYŻKA NIE ISTNIEJE", ściany jak w matrixie się przesuwają a komputer robi mu tosta.

n/c
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
Awatar użytkownika
dienet
Moderator
Posty: 2105
Rejestracja: 2007-07-24, 18:58
Lokalizacja: Racibórz/Rybnik

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: dienet »

webster pisze:Hacker jest tak zdolny że zamyka oczy i "ŁYŻKA NIE ISTNIEJE", ściany jak w matrixie się przesuwają a komputer robi mu tosta.
Poniekąd ta stwierdzenie zawiera się w moim!
Pozdr0
dienet
[img]http://i164.photobucket.com/albums/u19/slawek15/kotekeo0lq3.jpg[/img]
Awatar użytkownika
m00n
Użytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 2004-06-26, 15:31
Lokalizacja: Morag

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: m00n »

webster nie znam cie oceniam cie na podstawie slownictwa jakiego uzwasz: ziom, looz itp, sorry ale dla mnie wieje wiocha ...

Co do podniecania sie to tak imponuja mi takie osoby ktore cos umieja jak Richard Stallman, czy Eric S Reymond, a ty widze nie rozumiesz wlasnie etymologi tego slowa, hacker to osoba ktora tworzy a nie niszczy i niewiem czym sie tak bulwersujesz ?
Obecnie uzywam: Slackware, Debian, OpenBSD
Wyznawca Unixa i fanatyk Cisco ;]
Awatar użytkownika
Flash
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: 2004-11-09, 18:14
Lokalizacja: Myszkow
Kontakt:

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: Flash »

Nie chciałem komentować tej dyskusji ale właśnie przez takie pojęcie "hakera" jak tutaj
webster pisze:Począwszy od Laików którzy traktowali każdą osobę która bardziej się znała na systemach jako hacker (tak tak, kiedyś tak było), później pierwsze włamy - nowa poprzeczka ! Hacker jak nic, później włamy i niszczenie mienia.
traci ono na pierwotnym znaczeniu. Jakie włamy? Jakie niszczenie mienia? To nie ten typ człowieka.
Nie ma sensu kłócić się kto to jest haker, co potrafi i czego używa. Im jest wszystko jedno czego używają, ważne jest że potrafią zrobić rzeczy które innym wydają się być niemożliwe -> łyżka się wygina :D
Ostatnio zmieniony 2010-01-08, 16:19 przez Flash, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
m00n
Użytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 2004-06-26, 15:31
Lokalizacja: Morag

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: m00n »

m jest wszystko jedno czego używają, ważne jest że potrafią zrobić rzeczy które innym wydają się być niemożliwe
i mysle ze tym akcentem mozna zamknac temat :P
Obecnie uzywam: Slackware, Debian, OpenBSD
Wyznawca Unixa i fanatyk Cisco ;]
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: webster »

m00n pisze:na podstawie slownictwa jakiego uzwasz: ziom, looz itp, sorry ale dla mnie wieje wiocha ...
Ha! no to jestem ze wsi :) bo ożywam "luźnego, swobodnego" słownictwa :) Dzieki m00n. :) Za to po zdjęciu Twoim widzę, że Jesteś dużo młodszy ode mnie, i przykro jest, że tak poważnie się wypowiadasz, a chwile relaksu, luźnego słownictwa są dla Ciebie wieśniackie :) Pozdrawiam Ciebie tym bardziej :)
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
Awatar użytkownika
KLAPEK
Użytkownik
Posty: 843
Rejestracja: 2004-06-13, 21:00

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: KLAPEK »

Wrzućcie chłopaki na luz ;)

A i RMS to guru jest :)
W obronie wolności bardzo mi się podobało...
No i można poczytać jak RMS definiuje termin hacker > Hak, hakerzy i hakowanie
Ostatnio zmieniony 2010-01-08, 19:32 przez KLAPEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
#318805 @ Slackware GNU/Linux
Awatar użytkownika
m00n
Użytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 2004-06-26, 15:31
Lokalizacja: Morag

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: m00n »

ok, webster sorry jesli Cie urazilem, jakos tak sie wkrecilem za mocno w temat, wiec peace ;-)
Obecnie uzywam: Slackware, Debian, OpenBSD
Wyznawca Unixa i fanatyk Cisco ;]
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dystrybuja hakera

Post autor: webster »

m00n pisze:ok, webster sorry jesli Cie urazilem, jakos tak sie wkrecilem za mocno w temat, wiec peace ;-)
Pewnie ze peace :) :ok:
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
ODPOWIEDZ