znowu amule

Instalacja Slackware Linux, problemy i wstępna konfiguracja, aktualizacje do nowszych wersji.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Dario

Re: znowu amule

Post autor: Dario »

Kover, paczki z tych linków, które Ci podałem zainstalowałem na innym kompie 3 dni temu i działa to. Jest tam Slack 11 z orginalnym xorgiem (6.9).
Teraz zainstalowałem na tym kompie, którego używam częściej jest tu także Slack 11, xorg 7.2 skompilowany skryptem Pinkiego, a wxGTK jest, a właściwie nie mam tej paczki, ale mam: wxdfast-cośtam, wxpython-cośta, wxsvg-cośtam i wxwidgets-2.8.0.unicode-cośtam. Ogólnie to tu jest lekki bałagan od 3 lat, ale wszystko działa jeszcze :D
Coolmax
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-17, 15:59
Kontakt:

Re: znowu amule

Post autor: Coolmax »

Przepraszam, że odświeżam ten temat, ale jestem początkującym użytkownikiem linuksa, a mam straszny młynek w głowie :) Jestem po 2-3 dniach próbowania, kompilowania różnych wersji amule z różnymi wer. wxGTK. Co prawda udało mi się je uruchomić, ale wyszukiwanie nie daje rezultatu (pomimo odblokowanych portów i high id), oraz często występują crash'e przy zamykaniu ost. wyniku wyszukiwania. Więc poszukuję tej właściwej wersji z odpowiednim wxGTK. Ale szukając natrafiam na wiele problemów, a to potrzebne wx 2.8.x albo 2.8.x z unicode'm albo 2.6.x/u. I tu moje pytanie - jeśli np. wersja aMule-2.1.3-i486-1asz wyrzuca, że jej brakuje wxgtk-core-2.6u... a ta sama wersja, ale inny build (aMule-2.1.3-i486-2asz), że brakuje 2.8.x to oznacza, że obie zostały kompilowane dynamicznie z różnymi wersjami wxgtk, mam rację?

P.S. Jeśli ktoś ma u siebie działającę amule, bardzo bym prosił o podanie ich wersji oraz wxGTK. Pamiętam, że jedna kombinacja mi nie działała, ale już nie pamiętam co z czym, a usunąłem ją, bo chciałem skompilować inną (brakowało amulecmd)
Slackware 12.0, kernel domyślny
jid: coolmax@jabberpl.org
Awatar użytkownika
wik5
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 2005-01-01, 20:15
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: znowu amule

Post autor: wik5 »

mi działa amule oraz wxGTK z scxd.info
ODPOWIEDZ