[Rozw.]Instalacja tematu do XFCE

Czyli jak najefektywniej (lub efektowniej) skonfigurować Slackware'a w komputerze domowym

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
roverek
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 2007-02-22, 18:29
Lokalizacja: Szczecin

[Rozw.]Instalacja tematu do XFCE

Post autor: roverek »

Witam posiadam XFCE 4.4.1 ze Slacka 12.I mam problem.Chcę zainstalować ten temat:

Kod: Zaznacz cały

http://xfce-look.org/content/show.php/LiNsta+Black+Plastic?content=43023
Wypakowuje go do folderu /usr/share/themes i tu pojawia się problem. Mianowicie XFCE go nie widzi. Nie ma go w menu wyboru tematów...Czy ktoś wie co jak trzeba zrobić aby temat się pojawił ?
Ostatnio zmieniony 2007-07-22, 17:27 przez roverek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nightwalker
Użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 2006-01-02, 01:23
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: [Rozw.]Instalacja tematu do XFCE

Post autor: Nightwalker »

Rozpakuj do

Kod: Zaznacz cały

~/.themes
Na górze fiołki, na dole las, all your base are belong to us

[ [url=http://forum.slackware.pl/viewtopic.php?p=142666]Darmowy shell[/url] ]
DanielLinux
Użytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 2004-06-11, 17:24

Re: [Rozw.]Instalacja tematu do XFCE

Post autor: DanielLinux »

roverek pisze:Wypakowuje go do folderu /usr/share/themes i tu pojawia się problem. Mianowicie XFCE go nie widzi. Nie ma go w menu wyboru tematów...Czy ktoś wie co jak trzeba zrobić aby temat się pojawił ?
Zobacz czy masz ustawione właściwe prawa, możesz też wrzucić themes do katalogu domowego ale wtedy będzie on dostępny tylko i wyłącznie dla Ciebie
Awatar użytkownika
roverek
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 2007-02-22, 18:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Rozw.]Instalacja tematu do XFCE

Post autor: roverek »

DanielLinux pisze:
roverek pisze:Wypakowuje go do folderu /usr/share/themes i tu pojawia się problem. Mianowicie XFCE go nie widzi. Nie ma go w menu wyboru tematów...Czy ktoś wie co jak trzeba zrobić aby temat się pojawił ?
Zobacz czy masz ustawione właściwe prawa, możesz też wrzucić themes do katalogu domowego ale wtedy będzie on dostępny tylko i wyłącznie dla Ciebie
Heh oki już rozwiązałem problem.Okazało się że zapomniałem wrzucić plik konfiguracyjny do folderu z tematem.Na następny raz będę musiał uważać
ODPOWIEDZ