Xfce-zmiana motywu

Czyli jak najefektywniej (lub efektowniej) skonfigurować Slackware'a w komputerze domowym

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
POC
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 2007-06-20, 12:58
Lokalizacja: K-ce

Xfce-zmiana motywu

Post autor: POC »

Witam.

Mam xfce i slacka 12.1,chce zmienic motyw(gtk2) ale nie wiem jak to mam zrobic.Na forum nic nie znalazlem.
Chce miec taki motyw:

Kod: Zaznacz cały

http://www.xfce-look.org/content/show.php/Divinorum+Black-Blue-Green?content=88476
Po rozpakowaniu tego pliku mam 4 pliki:

Kod: Zaznacz cały

51351-CrystalBlack.emerald ; 89870-Divinorum-GBB-GDM.tar.gz ; Divinorum-Blue-Green.tar.gz ; screen.jpg
Po rozpakowaniu tych 3 plikow mam znowu kilka katalogow,pewnie potrzebuje gtk-engines2 alt ale i tak nie wiem co mam wrzucic do usr/share/themes.
Jakis katalog wrzucilem do themes,zmienilem motyw programem gtk-chtheme i mialem ten motyw ale czesciowo.


Pozdrawiam,
POC
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Xfce-zmiana motywu

Post autor: Sad Mephisto »

W komentarzach autor podaje instrukcję... czytałeś?
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
Awatar użytkownika
POC
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 2007-06-20, 12:58
Lokalizacja: K-ce

Re: Xfce-zmiana motywu

Post autor: POC »

Kod: Zaznacz cały

then just import the emerald them into the emerald theme manager and click/drag the .tar.gz package into the appearance window. (system > preferences > appearance)
Theme menager nie chce mi zaimportowac tego motywu.Gdzies widzielem screena theme menagera i mial 2
zakladki a ja mam 1.Zainstalowalem emarge theme menager i mi sie nie wlacza.Zainstalowalem tez combiz-fusion tak jak jest opisane na stronie ponizej i mi sie tez nie wlacza :(

Kod: Zaznacz cały

http://www.amigib.nazwa.pl/compiz-fusion/
Dodam,ze mam zainstalowane sterowniki nvidii:NVIDIA-Linux-x86_64-173.14.12-pkg2.run.
Mam slackware 12.1 i geforce 8600gt.

Prosze pomozcie bo chce miec fajny motyw a nie wiem jak to mam zrobic. ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-09-27, 11:00 przez POC, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ