"Twój post został usunięty"

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
Corvin
Administrator
Posty: 1143
Rejestracja: 2004-05-21, 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Corvin »

Dario pisze:Corvin, moja odpowiedź była dostosowana do pytania
czy ktoś Cię prosił o odpowiedź? jeśli jesteś taki dorosły to powinieneś wiedzieć, że niektóre rzeczy zdrowo jest zignorować .....

Dario pisze: Nie chodzi mi o to, że posty są usuwane czy przenoszone, a tym bardziej wiek osób to robiących (to:
Jaśnie Panowi 15-letniemu Moderatorowi
powinienem napisać w "" i nie Panowi tylko Panu), ale o to żeby autor wiedział kto usuwa jego posty.
.
nie wiem po co Ci ta informacja, chcesz wyzwać moderatora na ubitą ziemię? jak Ci coś nie pasuje to zgłoś to admina a my znajdziemy "winnego". Niemniej postaramy sie o podpisy
Dario pisze: Rozumiem, że próbujecie zapanować nad 'haosem' na Forum, ale ostatnio wychodzi Wam to coraz gorzej.
pisze sie chaosem, masz pomysł by to poprawić ? znaleźienie dobrego moderatora to naprawdę sztuka ...

Dario pisze: 2. Propozycja:
a). W dziale "Pierwsze kroki" podpiąć odpowiedzi na tematy wiecznie żywe (jak Lenin), czyli: jak zainstalować Slackware, jak go wstępnie skonfigurować (net w lan-ie, net na modemach, dźwięk, iksy, spolszczenie konsoli i nakładek graficznych, może zainstalowanie drukarki). To wszystko jest gdzieś tam w FAQ i propozycjach do FAQ, ale już utoneło na dalszych podstronach, a "szukajka" lubi znaleźć "wszystko i nic";
dobra propozycja, podejmiesz sie przygotowania takiego MiniFAQ? Dario?
Ostatnio zmieniony 2006-07-23, 16:18 przez Corvin, łącznie zmieniany 2 razy.
"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność."
Konfucjusz
Awatar użytkownika
Corvin
Administrator
Posty: 1143
Rejestracja: 2004-05-21, 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Corvin »

Dario pisze:Ale Ty mądry itd.
Fajnie ze wkońcu się odezwałeś, a Twoje ostrzeżenie to mnie bardzo ..... itd.
Pozdrawiam.
no ale w sumie Dario pokazujesz nędzny poziom, nie należy nikogo obrażać, jak się nie uspokoisz (swoich nerwów) to wyciągnę konsekwencje i tyle, mnie Twoja frustracja nie obchodzi zależy mi na Forum, wieć proszę nie odreagowuj swoich żali do PRL na nas ok?
"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność."
Konfucjusz
Dario

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Dario »

Corvin, O.K.
P.S.
1.
dobra propozycja, podejmiesz sie przygotowania takiego MiniFAQ?
po co kolejny FAQ ? , wystarczy podpiąć-przykleić m.in. ten temat: Slackware: Od czego zacząć ? ...
2.Dawaj dobry przykład i edytuj Swoje posty ;)
Ostatnio zmieniony 2006-07-23, 19:21 przez Dario, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ethnoe
Użytkownik
Posty: 653
Rejestracja: 2006-01-31, 17:58
Lokalizacja: Helsinki

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: ethnoe »

A ja nadal nie mogę znaleść winy Daria, osobiście sądzę że czasami kubeł zimnej wody na głowe delikwenta (w tym przypadku ten feralny post) może więcej zdziałać niż ładniutka odpowiedź - ludzie czasami nie potrafią czytać zbyt subtelnych ironii. Więc ten post potraktowałbym jako metodę wychowawczą, tym bardziej, że nie owijając w bawełnę, akurat użytkownik szmalik założył już kilka(naście?) bezwartościowych tematów i nagminnie nie stosuje się do zasady "najpierw szukaj potem pytaj", a i teraz nie był zbyt chętny do przyjęcia sugestii odpowiadających (podpięcia kalwiatury). Nie ma co się oburzać. W końcu w /dev/null jest pełno odniesień do "czarodziejskich kul" i innego sprzętu wróżbiarskiego, więć te wirusy w klawiaturze to powiew świerzości :)
A może żeby nie dopuszczać do tego typu sytacji, to dawać ostrzeżenia za nagminne zakładanie /dev/null-owych topiców? Powiedzmy za 5 na miesiąc ostrzeżenie o wartości 1?
Samo słowo ubuntu pochodzi z języka Zulu i oznacza człowieczeństwo wobec innych, choć niektórzy tłumaczą je jako "nie potrafię skonfigurować Slackware"
Awatar użytkownika
dame
Moderator w st. spocz.
Posty: 985
Rejestracja: 2004-09-25, 17:37
Lokalizacja: wawa

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: dame »

ethnoe pisze:ostrzeżenia za nagminne zakładanie /dev/null-owych topiców
chyba bylo juz kilka takich przypadkow
ethnoe pisze:akurat użytkownik szmalik założył już kilka(naście?) bezwartościowych tematów
za malo jest moderatorow by wychwycic wszystkie glupoty.. ale wczesniej czy pozniej ktos mu sie przyjzy
aktualnie windows xp
Awatar użytkownika
Ciuciu
Administrator
Posty: 921
Rejestracja: 2004-05-26, 21:01
Lokalizacja: 3C17y
Kontakt:

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Ciuciu »

Hm.. wiecie co? to jest jedna z tych sytuacji gdy każda ze stron ma na tyle dużo racji, że każdemu można powiedzieć że 'masz rację' pomimo tego że ich zdania są odmienne

Ze strony moderatorów to codzienna mordęga, tony postów do przeczytania, oceny, a przecież są tylko ludzmi (administratorzy awansowali po tym jak przyrośli do krzeseł :P) i MOGĄ się mylić. W tym konkretnym przypadku pewnie nic się nie da już zrobić a debaty mopgą trwać godzinami, więć po prostu proszę wszystkich o wyciągnięcie wniosków!

Z drugiej strony podoba mi się chłodne i zdrowe podejście ethnoe :) Rzeczywiśćie jeśli jest jakiś delikwent nie wykazujący żadnej własnej incjatywy to.. nic z tego nie będzie przecież i tak więc po co tracić nerwy?

Sprawę zaraz poruszę wśród 'kadry zarządzającej' i prawdopodobnie poprosimy ładnie wszystkich o podpisywanie się przy usuwaniu postów (to na początek) - żeby sprawę dało się wyjaśnić w kilku PM i co by wszyscy mniej żółci i nerwów tracili :P
[color=#888888][i][size=75]Whatever walks in my heart
Will walk alone...[/size][/i][/color]
Awatar użytkownika
Nightwalker
Użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 2006-01-02, 01:23
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Nightwalker »

Mój temat został przeniesiony przez loop0 do /dev/null, nie łamał regulaminu, spytałem tylko w jaki sposób poprawić wygląd aplikacji tak aby wyglądały podobnie jak w Windowsie, ładnie opisałem problem, dodałem screenshoty, temat był w odpowiednim dziale...

Pytanie nie było głupie bo okazało się że trzeba zainstalować GTK-QT Theme Engine, skąd miałem wiedzieć gdzie tego szukać, jak nawet nie wiedziałem jak to się nazywa?

A jako powód przeniesienia napisał:
loop0 pisze:A ja chce lody czekoladowe z polewą
To ma być moderator?
Ostatnio zmieniony 2006-07-28, 23:57 przez Nightwalker, łącznie zmieniany 2 razy.
Na górze fiołki, na dole las, all your base are belong to us

[ [url=http://forum.slackware.pl/viewtopic.php?p=142666]Darmowy shell[/url] ]
Awatar użytkownika
Ciuciu
Administrator
Posty: 921
Rejestracja: 2004-05-26, 21:01
Lokalizacja: 3C17y
Kontakt:

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Ciuciu »

Nightwalker pisze:
loop0 pisze:A ja chce lody czekoladowe z polewą
To ma być moderator?
Jak prosiłem o uzasadanianie przenoszonych/kasowanych topiców chodziło mi bardziej o.. wiesz.. sensowne powody.. właśnie dlatego żeby uniknąć takich niezręcznych pytań :P
[color=#888888][i][size=75]Whatever walks in my heart
Will walk alone...[/size][/i][/color]
Kubiś
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 2006-03-11, 10:11

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Kubiś »

Nightwalker pisze:loop0 napisał/a:
A ja chce lody czekoladowe z polewą


To ma być moderator?
Jak dla mnie to jest po prostu moderator z poczuciem humoru... i tyle ;) Bo jakby wszyscy mieli mieć odpowiedzi sztywne to ja nie wiem jakby to forum wyglądało :|
Awatar użytkownika
Nightwalker
Użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 2006-01-02, 01:23
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Nightwalker »

Rozumiem gdyby pytanie było głupie, ale co w moim było głupiego?
Na górze fiołki, na dole las, all your base are belong to us

[ [url=http://forum.slackware.pl/viewtopic.php?p=142666]Darmowy shell[/url] ]
Awatar użytkownika
Bing
Pomocnik
Posty: 825
Rejestracja: 2004-12-26, 22:40
Lokalizacja: Sk-ce

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Bing »

Witam
Widzie ze nic nie zmieniło się jeśli chodzi o podpis w usuwanych postach, szkoda bo chciałbym pogadać z modem co wywalił mój post, biedak nie rozumie czemu ma służyć RTFM, czego brakuje na forum i co pojawiają sie tematy o byle co.
Ostatnio zmieniony 2006-08-01, 07:04 przez Bing, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Bing
Awatar użytkownika
Radek_R
Moderator
Posty: 1196
Rejestracja: 2004-06-14, 11:40
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: Radek_R »

O.T.
Dario pisze:po co kolejny FAQ ? , wystarczy podpiąć-przykleić m.in. ten temat: Slackware: Od czego zacząć ? ...
- o i znowu link do mojego FAQ. Ale jestem dumny ;)
#358274
http://www.prook.net
Awatar użytkownika
kazalot
Użytkownik
Posty: 1259
Rejestracja: 2006-04-05, 10:48

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: kazalot »

Twój Post napisany przez Ciebie na: "forum.slackware.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: usunalem, bo zwierzak zaraz zacznie odpowiadac na zarzuty i powstanie flame, nie zeby ze zlosci do Ciebie:P pozdrawiam
xil nie podpisales sie ;P
Ostatnio zmieniony 2006-09-03, 12:45 przez kazalot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xil
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 2004-06-20, 22:20
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: "Twój post został usunięty"

Post autor: xil »

zapomnialem:P ale jak widze odgadles kto zajal sie Twoim postem ;]
ODPOWIEDZ