Sesja połączenia wygasła

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
slawul
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 2005-08-07, 11:23

Sesja połączenia wygasła

Post autor: slawul »

[center]Sesja połączenia wygasła lub numer ID sesji jest nieprawidłowy.
Spróbuj ponownie.[/center]

W czym problem? Kolejny raz mi to się zdarzyło, nie chce mi się nawet szukać czy ktoś poruszał taki problem bo mnie to wkurzyło kolejny raz. Człowiek chce komuś pomóc, a tu takie numery. Jak nie skopiuję tekstu który napisałem to idzie w niebyt. Może coś w firefoksie ustawić, albo w moim profilu. Czy to ogólnie występuje? :/
[i][size=84]Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - Amatorzy zbudowali Arkę, Profesjonaliści Titanica...[/size][/i]
O czym to świadczy?
Awatar użytkownika
ethnoe
Użytkownik
Posty: 653
Rejestracja: 2006-01-31, 17:58
Lokalizacja: Helsinki

Re: Sesja połączenia wygasła

Post autor: ethnoe »

O, takiego komunikatu nie widziałem już od bardzo dawna.
A co do tekstu, to Firefox nie zapamiętuje? W Operze wystarczyłoby wcisnąć wstecz ;)
Samo słowo ubuntu pochodzi z języka Zulu i oznacza człowieczeństwo wobec innych, choć niektórzy tłumaczą je jako "nie potrafię skonfigurować Slackware"
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Sesja połączenia wygasła

Post autor: Sad Mephisto »

Najlepiej wyloguj się, pokasuj wszystkie ciastka z naszej domeny, zrestartuj przeglądarkę. I sprawdź, czy nie wchodzisz na Forum z miarę "czystego" adresu, tj. bez "sid=...".
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
george164
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2009-02-03, 12:03

Re: Sesja połączenia wygasła

Post autor: george164 »

Kod: Zaznacz cały

[u][b]Sesja połączenia wygasła lub numer ID sesji jest nieprawidłowy.
Spróbuj ponownie. 

[/b][/u]
mam ten problem na foru mpodczas gdy sie chce wylogowac.
jak to naprawic?
ODPOWIEDZ