Nowa odsłona forum

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

syriusz666
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: 2008-10-28, 01:38
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: syriusz666 »

m00n pisze:ładne, podoba mi sie :) ale i tak czekam az kiedys bedzie mialo kolorystyke http://www.slackware.com ;]
Tez bym chcial :)
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Outlaw »

Pajaczek pisze: - wejście w już odwiedzany temat nie przenosi do pierwszego nieczytanego, a było to wygodne.
Powinno już działać!
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Outlaw »

Flash pisze:
Chodzi mi o liczbę postów w środku strony forum a to kto odpowiedział na końcu.

Tzn, co z tym zrobić?
Sajmon
Moderator
Posty: 1215
Rejestracja: 2004-05-22, 23:19
Lokalizacja: Graz
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Sajmon »

Powinny zostać też zmienione ikonki które są odpowiedzialne na głównej stronie za widok "Nowe posty" i "Brak nowych postów".

Przykład:
Nowe posty - Czarne lub białe S na niebieskim tle.
Brak nowych postów - Czarne S na białym tle.
Ze mnie taki grafik jak z koziej pupy trąba, więc się nie podejmę tego :)

edit:
I można by było się zmienić kolor Moderatora coby różnił się choć trochę od użytkownika.
[url=http://polish-32053322658.spampoison.com][img]http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif[/img][/url]
perl -e 'print $i=pack(c5,(41*2),sqrt(7056),(unpack(c,H)-2),oct(115),10);'
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Outlaw »

Sajmon pisze:Powinny zostać też zmienione ikonki które są odpowiedzialne na głównej stronie za widok "Nowe posty" i "Brak nowych postów".

Przykład:
Nowe posty - Czarne lub białe S na niebieskim tle.
Brak nowych postów - Czarne S na białym tle.
Ze mnie taki grafik jak z koziej pupy trąba, więc się nie podejmę tego :)

edit:
I można by było się zmienić kolor Moderatora coby różnił się choć trochę od użytkownika.
Kolor zrobiony, ikony miałem, ale nie wyglądały zbyt ciekawie. Chociaż ja też grafikiem nie jestem, więc może ktoś zrobi porządne?
tron
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-17, 12:37

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: tron »

Podoba mi się :-) Jedno z ładniejszych forum Linuksa. I może oczy nie będą tak sie męczyć jak na poprzednim. Forum Debiana też pare dni temu zmieniło wygląd, czyżby inne fora Linuksowe też mają w planach zmienić imicz ,skoro dwie najstarsze dystrybucje Linuksa to zrobiły, hehe.
syriusz666
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: 2008-10-28, 01:38
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: syriusz666 »

Outlaw u mnie przy pomniejszeniu strony wywala jakies taki paski Obrazek
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: webster »

Oczywiście co nowe to ciężko się przyzwyczaić ale akurat na pierwszej stronie link do nieprzeczytanych postów był wręcz cudowny, tutaj tego nie widzę :(( Będzie ? :)
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
Pajaczek
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: 2006-08-03, 13:16
Lokalizacja: Winny Gród

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Pajaczek »

Outlaw pisze:Po poście Flash'a zmieniłem trochę szerokość ;)
Ale chyba zmieniłeś raz jeszcze... przechodzę na subsilver, bo w Absolution "zwęziło" mi do 66% szerokości ekranu.
webster pisze:Oczywiście co nowe to ciężko się przyzwyczaić ale akurat na pierwszej stronie link do nieprzeczytanych postów był wręcz cudowny, tutaj tego nie widzę :(( Będzie ? :)
Ależ jest... w Absolution z lewej strony (na screenie Syriusza na samym środeczku okna basha, zasłaniającego forum), w subsilver tam gdzie był.
sp7foy
Użytkownik
Posty: 167
Rejestracja: 2008-02-26, 15:07
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: sp7foy »

Jak dla mnie bardzo brakuje 'Zaznacz wszystkie jako przeczytane', ale w oknie z nieprzeczytanymi.
Znaczy wchodzę na forum. Wybieram pokaż nieprzeczytane. I tu nie ma jak oznaczyć wszystkich, trzeba wracać do głównego widoku.
A wizualnie jest ładne, gratuluję adminom.
Awatar użytkownika
ydoom
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 2009-08-27, 14:24

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: ydoom »

Styl jak styl, kwestia przyzwyczajenia.

Z "Nieprzeczytanych postów" znikło "otwórz wszystkie w nowych kartach", czy da się to przywrócić?
Awatar użytkownika
Flash
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: 2004-11-09, 18:14
Lokalizacja: Myszkow
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Flash »

Powinno być tak napisane: Chodzi mi o liczbę postów w środku strony forum, a to kto odpowiedział, na końcu.
Chodzi mi o to tak jak zmieniłem na tym screenie. Np. forum http://www.phpbb.pl/forum/ ma takie właśnie ustawienie, jest ono takie samo jak w starym skrypcie i wg. mnie lepiej się spisuje.
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: webster »

Pajaczek pisze:
webster pisze:Oczywiście co nowe to ciężko się przyzwyczaić ale akurat na pierwszej stronie link do nieprzeczytanych postów był wręcz cudowny, tutaj tego nie widzę :(( Będzie ? :)
Ależ jest... w Absolution z lewej strony (na screenie Syriusza na samym środeczku okna basha, zasłaniającego forum), w subsilver tam gdzie był.
Jest :)) Kolejna sprawa, nie ma cytowania z zaznaczenia :/ Było w poprzednim forum. Da się przywrócić ? Ułatwiało życie, było czysto ładnie i przejrzyście :)

Na stronie z wynikami "nie przeczytanych postów" brak linka do "Oznacz wszystkie jako przeczytane". - Pomagało
Ostatnio zmieniony 2010-03-19, 18:56 przez webster, łącznie zmieniany 1 raz.
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
Awatar użytkownika
KLAPEK
Użytkownik
Posty: 843
Rejestracja: 2004-06-13, 21:00

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: KLAPEK »

Nowy wygląd całkiem fajny, lecz strona nie mieści mi się w całości na monitorze przy rozdz. 1024x768 - muszę przewijać w poziomie ;/
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
#318805 @ Slackware GNU/Linux
Awatar użytkownika
hot_stuff
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 2008-03-10, 12:19

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: hot_stuff »

Nom niestety forum nie mieści się przy rozdziałce 1024x768, ale... można zmienić 'skina' na subsliver w ustawieniach profilu i wtedy wszystko gra.
ODPOWIEDZ