Nowa odsłona forum

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ElNinijo
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 2006-11-15, 12:30

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: ElNinijo »

nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale w propozycjach do faq jest widoczny znacznik <br>

"W tym miejscu zapraszamy Was do współpracy. Czekamy na propozycje, sugestie i rady.<br>Moderatorzy zatroszczą się o to, by najlepsze teksty trafiły do FAQ. "

chyba nie powinno tego tam byc
Awatar użytkownika
Grucha
Administrator
Posty: 1681
Rejestracja: 2004-05-21, 14:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Grucha »

Poprawione.
"Touch my car and i will touch your girl"
Awatar użytkownika
difrost
Moderator
Posty: 2802
Rejestracja: 2006-03-11, 12:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: difrost »

Outlaw, a dałoby radę zrobić tak, że jak przychodzę do roboty, to już czeka na mnie ciepła kawa, a wszystkie maile od chińczyków zostały sparsowane i skonwertowane do postaci zrozumiałej przez ludzi?

mina86 - zmieniłeś się w tzw. Merytorycznego Malkontenta :P
[url=http://bdtk.sourceforge.net][img]http://pin.if.uz.zgora.pl/~beton/bdt-ready.png[/img][/url] #337142
--------------------------------------------
"I had a letter in the post today. It said 'Gas Bill'. It sounds a tempting offer." -- Alan Cox
"Users have been trained that when a computer bluescreens and losing all of their data, it's either (a) just the way things are, or (b) it's microsoft's fault." -- Theodore Tso
Awatar użytkownika
ydoom
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 2009-08-27, 14:24

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: ydoom »

ydoom pisze:Z "Nieprzeczytanych postów" znikło "otwórz wszystkie w nowych kartach", czy da się to przywrócić?
Ponawiam pytanie.
Awatar użytkownika
kyan
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 2008-04-22, 05:35
Lokalizacja: /home/kyan/

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kyan »

Taka uwaga co do szukajki. W opcjach wyszukiwania > Przeszukaj działy wszystkie (pod)działy pojawiają się podwójnie. Brakuje za to na liście działów nadrzędnych (Kategorii?) FAQ, Problemy, itp. Co ciekawe jest opcja przeszukaj poddziały (czyli dla FAQ: FAQ, Propozycje do FAQ i Inne Slackware'owe miejsca).

edyta:
Hmm czy mi się wydaje czy formatowanie się 'wywaliło' (może ktoś już o tym wspomniał w tym temacie), np. kawałek tematu w FAQ:
<b>Autor:</b> Skyscraper
<b>Uwagi:</b> Snaj, Hannibal
edyta 2: A tak poza tym to wygląda to całkiem fajnie :D choć wodotryski są wbrew naszej filozofii, nie? ;)

edyta 3: To różowe podświetlenie wyszukiwanych słów (hilit w adresie) jakoś mi nie pasuje kolorystycznie. Może coś bardziej w stronę żółtego np? Swoją drogą dobrze, że 1szego nie wpadliście na pomysł zmiany kolorystyki na PiNkY :)

Wciąż nie mogę się zdecydować czy wole znaczniki code obecne (ze scrollem) czy z phpbb2... (oba mają plusy i minusy)
Pajaczek
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: 2006-08-03, 13:16
Lokalizacja: Winny Gród

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Pajaczek »

kyan pisze: edyta:
Hmm czy mi się wydaje czy formatowanie się 'wywaliło' (może ktoś już o tym wspomniał w tym temacie), np. kawałek tematu w FAQ:
<b>Autor:</b> Skyscraper
<b>Uwagi:</b> Snaj, Hannibal

To raczej nie formatowanie się wywaliło, tylko w phpbb3 nawet admin/mod nie może używać html, jak mógł to robić w phpbb2. Ktoś musiałby się podjąć żmudnego przeszukania całego forum, i podmiany tagów html na BBCode (albo zrobienia tego z poziomu SQL).
kyan pisze: Wciąż nie mogę się zdecydować czy wole znaczniki code obecne (ze scrollem) czy z phpbb2... (oba mają plusy i minusy)
Taak... z początku mnie to zaskoczyło i zdenerwowało, teraz mam podobne odczucia do Twoich.
kyan pisze: choć wodotryski są wbrew naszej filozofii, nie?
Pewnie znajdziesz takich, którzy stwierdzą że KDE4 też jest wbrew naszej filozofii... cóż, zmiany.
Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Posty: 3343
Rejestracja: 2004-06-14, 21:58
Lokalizacja: Linux 5.x x86_64
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: mina86 »

„Wciąż nie mogę się zdecydować czy wole znaczniki code obecne (ze scrollem) czy z phpbb2... (oba mają plusy i minusy)”
Poczekaj, aż ktoś wklei 1000 linii logów to pogadamy...
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną.
Post generated automatically by A.I. system code name ‘mina86’ in response to the previous one.
Awatar użytkownika
kyan
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 2008-04-22, 05:35
Lokalizacja: /home/kyan/

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kyan »

Pajaczek pisze:To raczej nie formatowanie się wywaliło, tylko w phpbb3 nawet admin/mod nie może używać html, jak mógł to robić w phpbb2. Ktoś musiałby się podjąć żmudnego przeszukania całego forum, i podmiany tagów html na BBCode (albo zrobienia tego z poziomu SQL).
Tak przypuszczałem... Taak pewnie inaczej niż z poziomu SQLa nie opłaca się a i spod SQLa niekoniecznie (obciąży serwer na trochę).
mina86 pisze:Poczekaj, aż ktoś wklei 1000 linii logów to pogadamy...
To jeden z argumentów za. ;)
Pajaczek pisze:Taak... z początku mnie to zaskoczyło i zdenerwowało, teraz mam podobne odczucia do Twoich.
Ja od początku mam takie same, tzn mieszane. ;) Gdyby tylko maksymalna wysokość pola byłaby ciut większa... to przeważyłoby nad zaletami starego code IMHO. Jakieś takie małe te pola...
Pajaczek pisze:Pewnie znajdziesz takich, którzy stwierdzą że KDE4 też jest wbrew naszej filozofii... cóż, zmiany.
Hehe Me likes Plasma/KDE4 :D W końcu na coś więcej poza grzaniem pokoju musi mi się przydać ten GF 250 pod Linuksem, nie? ;)
ElNinijo
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 2006-11-15, 12:30

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: ElNinijo »

w odpowiedziach sa dostepne emotikony ale w samym wyrazie jest blad brakuje literki "t" tak samu w zdaniu "zobacz wiecej emoikonek" a powinno byc "Zobacz wiecej emotikonek"
topdolar
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: 2006-10-05, 18:35

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: topdolar »

ElNinijo, bo to są EMOikonki
Rii23
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 2006-11-10, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Rii23 »

Dawno tu nie zaglądałem ale widzę pozytywne zmiany:)
Awatar użytkownika
marvin
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 2006-01-13, 23:42
Lokalizacja: Opole

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: marvin »

no mi sie akurat ten nowy styl w ogole nie podoba :/ jest zbyt piekny i sliczny, poprzedni byl OK, ale moze to tez kwestia przyzwyczajenia ;]
pankracy
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 2007-05-24, 23:12
Lokalizacja: kr

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: pankracy »

a gdyby tak sciągnąć już tą żałobną wstążkę? dziękuję
kylo
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 2006-05-18, 12:25

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kylo »

Nowy styl jest bardzo ładny :-)
A wracając jeszcze do oznaczania działów jako przeczytane, to nie dało by się umieścić tego linku POD wyświetlonymi tematami? Kiedy już wybiorę sobie ze strony tematy, które mnie interesują muszę wracać na samą górę. Nie jest to dla mnie jakiś duży problem, ale kiedyś nie musiałem tego robić ;-)
Awatar użytkownika
webster
Użytkownik
Posty: 1269
Rejestracja: 2009-10-06, 11:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: webster »

nom, ale wstążkę można już zabrać . osobiście mam dość tej żałoby narodowej, irytuje już mnie :p w TV nic nie było, bleee :)
††† Chaos Of The Mirror - Valheru †††
††† I ♥ SlackWare RuLeZ †††

Slackware Poland FaceBook
ODPOWIEDZ