Drobny szczegół - szukarka

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

sasik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-21, 17:46

Drobny szczegół - szukarka

Post autor: sasik »

Korzystam z szukarki na forum bardzo bardzo często i mam wrażenie, że znacznie częściej wybieram opcję "Szukaj wszystkich słółw" niż "Szukaj któregokolwiek słowa lub wyrażenia jak je wpisano" Wiem, że mogę między słowami wklepywać AND, ale moim zdaniem "Szukaj wszystkich słów" jest bardziej intuicyjne - tymbardziej, że szukarka google właśnie w ten sposób działa :]

A swoją drogą to wszystkim udzielającym się tutaj osobom z mojej strony ogromne podziękowania, bo dzięki forum rozwiązuje 90% problemów ze slackiem (a mam ich naprawdę sporo). TAK TRZYMAC :)
Nadzieja...
sayetan
Moderator w st. spocz.
Posty: 2193
Rejestracja: 2004-06-20, 21:47
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Drobny szczegół - szukarka

Post autor: sayetan »

Świetnie! Cieszymy sie, że tak wiele osób znajduje tutaj pomoc.

Co do samego szukanie, dla polepszenia efektów warto zaznaczyć aby pokazywał posty(całe) zamiast tematów.
michand
Pomocnik
Posty: 140
Rejestracja: 2004-11-27, 10:52

Re: Drobny szczegół - szukarka

Post autor: michand »

Mysle, ze fajnie by tez bylo, jakby mozna bylo wyszukac tylko posty, w ktorych ktos pomogl (czyli sa podswietlone na zolto). Czasem, szczegolnie przy popularnych zapytaniach (o, niedawno np. probowalem rozwiazac problem z postfixem) rezultaty wyszukiwania to 3 - 4 strony. I nawet znalezienie tematu, ktorego szukam moze nic nie dac, bo sie okaze ze problem jest nierozwiazany.

Co Wy na to?

Michal
ODPOWIEDZ