Nowy dział

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
Lizard
Moderator
Posty: 2629
Rejestracja: 2005-05-21, 15:48
Lokalizacja: miasto w mieście

Re: Nowy dział

Post autor: Lizard »

Jakby co, to kręcę się tu na tyle często, że przy okazji mogę trochę pokrzyczeć z pozycji pomocnika. ;)
Error 404 - footer not found
Awatar użytkownika
Bing
Pomocnik
Posty: 825
Rejestracja: 2004-12-26, 22:40
Lokalizacja: Sk-ce

Re: Nowy dział

Post autor: Bing »

Jeśli nie macie innych chętnych to moge i ja cos namieszać :) jęśłi nie jestem zbytnim zółtodziobem
tylko że niezbyt często odwiedzam to forum tzn nie wciagu dnia, więc moge być bardzo mało przydatny.
Pozdrawiam
Bing
przemek999
Pomocnik
Posty: 1157
Rejestracja: 2005-03-04, 18:27

Re: Nowy dział

Post autor: przemek999 »

Rowniez moge pomoc, generalnie im nas wiecej, tym wyzszy poziom tego dzialu :D
Pozdrawiam Przemek.
michand
Pomocnik
Posty: 140
Rejestracja: 2004-11-27, 10:52

Re: Nowy dział

Post autor: michand »

I ja bym chetnie znalazl czas do nadzoru tego dzialu..

Michal
kolec
Użytkownik
Posty: 749
Rejestracja: 2005-05-27, 11:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: kolec »

Jeśli jeszcze aktualne, to także się piszę. Mam trochę czasu, a i tak czytam wszystkie posty, więc mogę się podjąć.

PS. Coś to czyszczenie forum nie działa. Wciąż jest kupa postów bez odpowiedzi starszych niż 2 miesiące.
PS2. Jest możliwość dodania opcji, która.. może na przykładzie:

Piszę posta, każdy go przeczytał. Robię EDIT, żeby coś poprawić, bo powiedzmy znalazłem rozwiązanie ale mam inny problem, który jest podobny do poprzedniego. I po tym EDIT, wszystki od nowa się pokazuje ten post jako nie przeczytany.

To by zapobiegło tworzeniu kilku postów obok siebie, oraz konieczności zakładania nowego tematu na problem podobny do tego, który już mieliśmy.

Może nie tyle aby się pokazywał po np. poprawie jednego orta, bo to by denerwowało. Ale przykładowo po kliknięciu jakiejś ikony. Odśwież przedawniony/zapomniany post.
Ostatnio zmieniony 2007-01-12, 21:19 przez kolec, łącznie zmieniany 1 raz.
Kubiś
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 2006-03-11, 10:11

Re: Nowy dział

Post autor: Kubiś »

Ja to robię tak żę (nie wiem czy na tym forum mozna usuwac swoje posty) że klikam edytuj...kopiuję wszystko...klikam usuń tworze nowego posta wklejam i dopisuję EDIT :) Wtedy wszystkim się ładnie świeci że nowy post :D
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Sad Mephisto »

Kiedyś mieliśmy tego typu opcję włączoną na Forum, że sklejała posty pisane pod rząd. Przeszkadzało to niestety moderatorom, bo się nie wyświetlały aktualizacje ChangeLoga czy FAQ. Metoda, którą proponuje Kubiś, jest skuteczna - ale to robienie rzeczy na około.

A poza tym...

Użytkownicy
piszący
jednego
posta
pod
drugim
dostają
ostrzeżenia.
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
Awatar użytkownika
dawidmo
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 2006-08-24, 16:16
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: dawidmo »

Istnieje przecież opcja łączenia postów z pominięciem administratorów i moderatorów ;]
Aby chciało mi się tak bardzo, jak mi się nie chce ;]
Awatar użytkownika
Radek_R
Moderator
Posty: 1196
Rejestracja: 2004-06-14, 11:40
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Radek_R »

Sad Mephisto pisze:Metoda, którą proponuje Kubiś, jest skuteczna - ale to robienie rzeczy na około.
A gdyby tak była jakaś możliwość automatycznego oznaczania postów edytowanych jako nieprzeczytanych (np. z uwzględnieniem, że jest to ostatni post w temacie) wtedy niekonieczny by były takie zabiegi ani rzeczy w stylu "Piszę posta pod postem aby odświeżyć temat/dodać jakieś informacje/inne pierdoły".
#358274
http://www.prook.net
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Sad Mephisto »

Generalnie moje zdanie jest takie, że pisanie postów jeden pod drugim jest niedopuszczalne, z wyjątkiem, kiedy autor chce odświeżyć temat (po rozsądnym czasie - 20 minut to nie jest rozsądny czas), ale jednocześnie wnosi coś nowego.

Tak więc wszystkie posty w stylu "I co? Wie ktoś?" Będą usuwane przez moderatorów jako "nic nie wnoszące do dyskusji". Natomiast za "aha, zapomniałem napisać, że..." będą ostrzeżenia za pisanie jednego postu pod drugim.
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
kolec
Użytkownik
Posty: 749
Rejestracja: 2005-05-27, 11:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: kolec »

O tym cały czas mówię. Da radę to zorganizować? guziczek, odśwież post? (klonowanie odejdzie do lamusa, będą same EDIT`y)
Kubiś
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 2006-03-11, 10:11

Re: Nowy dział

Post autor: Kubiś »

Sad Mephisto, w takim razie mam pytanie... czy tak jak ja robię jest ok? :) Nie dostanę za to ostrzeżenia ^_^ Bo prawdziepowiedziawszy... to jest edycja własnego posta... tyle że wiesz o tym że go edytowałem :P a dla kogoś kto jeszcze tego topicu nie czytał... nawet nie wie że tak było :P
ODPOWIEDZ