problem z amarok

Jak dostosować Slackware w tych dziedzinach.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

banita
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: 2006-12-15, 23:43

problem z amarok

Post autor: banita »

mam taki problem. w momencie gdy prubuje wlaczyc jakis utwor (opcja: wlaczenie-odtwarzaj mnultimedia) to laduje mi wszytskie utwory jakie mam w tej stwozonej kolekji. ktos wie czemu tak sie dzieje?

zauwarzylem ze jak otwieram mp3 z innego dysku ktore nie sa w kolekcji to tez otwiera mi wszystkie pliki z tego dysku a nie te ktore wybieram



dlaczego nie moge zapisac listy odtwarzania na innym dysku np fat32?
Ostatnio zmieniony 2006-12-30, 01:22 przez banita, łącznie zmieniany 2 razy.
patpi
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 2005-06-03, 22:31

Re: problem z amarok

Post autor: patpi »

banita pisze:mam taki problem. w momencie gdy prubuje wlaczyc jakis utwor (opcja: wlaczenie-odtwarzaj mnultimedia) to laduje mi wszytskie utwory jakie mam w tej stwozonej kolekji. ktos wie czemu tak sie dzieje?
znaczy ze odgrywa track z zapisanej playlisty i cala ja pokazuje? to jest normalne :)
banita pisze:zauwarzylem ze jak otwieram mp3 z innego dysku ktore nie sa w kolekcji to tez otwiera mi wszystkie pliki z tego dysku a nie te ktore wybieram
wchodzac w zakladke "pliki" i klikajac na jeden track tez?

banita pisze:dlaczego nie moge zapisac listy odtwarzania na innym dysku np fat32?
dodaj sobie prawa zapisu do tego dysku. U mnie dziala [TM]

W przypadku Amaroka uzywaj zawsze ostatniej stabilne jwersji, blyskawiczny rozwoj ma ten program i duzo sie zmienia z wersji na wersje na plus
[url=http://pl.wikipedia.org/wiki/KateOS][img]http://www.xfcepl.yoyo.pl/images/kateos/kateubbydamilog4.png[/img][/url]
banita
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: 2006-12-15, 23:43

Re: problem z amarok

Post autor: banita »

mam najnowszego amarok. jesli chodzi o ogolne prawa zapisu na innych dyskach(fat32) to je mam ale playlisty nie moge zapisac. nie chodzi o to ze wrzuce mi wszystkie kawalki z danej playlisty tylko o to ze jak zaladuje jedna playliste to mi wrzucwa wszystkie mozliwe mp3, ze wszystkich podkatalogow i wogole. jesli dodaje z zakladki pliki to moge dodac to co chce a nie wszystko. chcialme wiedziec dlaczego tak jest.
ODPOWIEDZ