A to ci dopiero ...

Jak dostosować Slackware w tych dziedzinach.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
ahes
Użytkownik
Kontakt:

Re: A to ci dopiero ...

Post autor: ahes »

Sad Mephisto pisze:
ahes pisze:burżujka jedna :?
Jakby się tak porządniej zastanowić, to w pokoju mam aż 3 "elcedeki". Jeden w telefonie, a dwa w zegarkach. Musze to tylko jakos do kompa podpiac i wyciagnac te 1600x1200 :)
piekna bylaby z tego xinerama...
prawy rog firefoxa z krzyzykiem do zamkniecia na zegarku lewej reki. na prawym zegarku bedzie menu file, a na komórczaku tabsy. 8)
ale sie rozmarzylem :wink:
[b][url=http://rootnode.net]rootnode.net[/url] :: Konta shellowe z piekła[/b]
Awatar użytkownika
gaia
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gaia »

ahes pisze:burżujka jedna :?
xinerama i jeszcze jej mało. moze od razu projektor i wyswietlac filmy na scianie domu sasiadow :wink:
Projektor, który mi odpowiada jest dla mnie jeszcze Ciut za drogi... Ale nie powiem, żebym się nie zastanawiała :) A lcd teraz tanie jak barszcz :)
[...] her perfume smells like burning leaves... everyday is Halloween [...]
Awatar użytkownika
Szczuras
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Szczuras »

Projektor, który mi odpowiada jest dla mnie jeszcze Ciut za drogi... Ale nie powiem, żebym się nie zastanawiała :) A lcd teraz tanie jak barszcz :)
Jakby barszcz byl w cenie LCD to chyba nigdy nie zasmakowal bym go ;P Choc sa coraz tansze :)
gentoo, kernel 2.6.13-gentoo-r4
Malo wiem ale szybko sie ucze :D
Awatar użytkownika
Ciuciu
Administrator
Kontakt:

Post autor: Ciuciu »

gaia pisze:Projektor, który mi odpowiada jest dla mnie jeszcze Ciut za drogi... Ale nie powiem, żebym się nie zastanawiała :) A lcd teraz tanie jak barszcz :)
Takie LCD które mi się podobało kosztowało tyle co mały samochód :cry:
[color=#888888][i][size=75]Whatever walks in my heart
Will walk alone...[/size][/i][/color]
log_out
Użytkownik

Post autor: log_out »

Jak kiedyś kogoś okradne to sobie kupie LCD (tzn wtedy to już pewnie OLEDa ;) ale narazie jak każdego, pożądnego, uczciwego polaka nie stać mnie na takie luxusy z PEWEXU :lol:

[ Dodano: 2004-12-18, 21:43 ]
lcd teraz tanie jak barszcz
2-3 miesięczne wypłaty, to nie taki barszcz... a dostajemy za to monitor z brzydszym obrazem niż CRT za 800 zł ;) a te "tanie" modele po 1000 zł to o kant...
Awatar użytkownika
gaia
Użytkownik
Kontakt:

log_out pisze:2-3 miesięczne wypłaty, to nie taki barszcz... a dostajemy za to monitor z brzydszym obrazem niż CRT za 800 zł ;) a te "tanie" modele po 1000 zł to o kant...
1. mało zarabiasz:(
2. kto mówił o tych za 1000 PLN ?
Pozdrawaim
jacol
Przyjaciel Forum

Post autor: jacol »

Witam!!!
,,mało zarabiasz" to zdaje się nie na miejscu. :x Choć byś miała ldc z górnej półki drogich to i tak sonemu nie dorośnie do pięt i mojemu samsungowi też O!! . Pozdrawiam jacol
Awatar użytkownika
Skyscraper
Administrator
Kontakt:

Post autor: Skyscraper »

gaia pisze:
log_out pisze:2-3 miesięczne wypłaty, to nie taki barszcz... a dostajemy za to monitor z brzydszym obrazem niż CRT za 800 zł ;) a te "tanie" modele po 1000 zł to o kant...
1. mało zarabiasz:(
2. kto mówił o tych za 1000 PLN ?
Pozdrawaim
Oj GAIA GAIA... nie napisze "bez komentarza" bo komentuje...
ale pamietaj ze Twoje zrodelko moze wyschnac szybciej niz Ci sie wydaje...
zycze Ci troche wiecej pokory i skromnosci na przyszlosc - tak pod kazdym wzgledem i za caloksztalt

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gaia
Użytkownik
Kontakt:

Prze-pra-szam.
:oops:
I nie wiem jak się naprawić... Chyba już taka jestem.
log_out
Użytkownik

Taki LCD ma tylko lepsze rozmiary i geometrie, ale obraz jest nietentego ;/ jak widze w sklepie wypaśne LCDki po 2000-2500 zł i obok nich szrotowe monitorki CRT za 600-700 zł i widze że mają lepszy obraz niż ten LCD... a do tego jak sobie pomyśle że prędzej czy później ma się piękne wypalone piksele ;) niee, poczekam aż dopracują tą technologie, chociaż nie powiem jakby ktoś mi dawał za darmo takie LCD to miał bym go do netu a filmy i gry oglądał bym dalej na moim CRT :twisted:

Gaia - ale nie każdy *** pieniedzmi :> statystyczny polak ma od 1 do 24 i nie chce się wybijac poza średnią polskość :D
Awatar użytkownika
gaia
Użytkownik
Kontakt:

log_out: no niby nie... ale ta część forum która pracuje, pracuje w branży IT, tak ? Przecież się tak mało nie zarabia... a Ci którzy jeszcze nie pracują bo się uczą ? Wątpię, jakoby ktoś miał robić w mięsnym. ciężko mi to rozgryźć. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Kontakt:

Post autor: Outlaw »

Nie każdy zarabia lub będzie zarazbiał tyle co ty Gaia.

PS. Gaia ostatnio byłem na wykładach o klastrach i bardzo mi się to podobało więc kto wie ;)
Awatar użytkownika
ahes
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: ahes »

Skyscraper pisze:Oj GAIA GAIA... nie napisze "bez komentarza" bo komentuje... ale pamietaj ze Twoje zrodelko moze wyschnac szybciej niz Ci sie wydaje...
zycze Ci troche wiecej pokory i skromnosci na przyszlosc - tak pod kazdym wzgledem i za caloksztalt
ujujujujujuj. no niestety Sky ma racje. :cry:
uwazam ze rynek IT jest nasycony i naprawde trzeba byc obrotnym oraz miec spora wiedze aby cokolwiek zdzialac. ale glowa do gory :wink:
[b][url=http://rootnode.net]rootnode.net[/url] :: Konta shellowe z piekła[/b]
log_out
Użytkownik

uwazam ze rynek IT jest nasycony i naprawde trzeba byc obrotnym oraz miec spora wiedze aby cokolwiek zdzialac. ale glowa do gory Wink
starczy mieć znajomości ;) sam się jeszcze ucze właściwie, zresztą nie ma czegoś takiego jak pewne duże zarobki, znam takich co na bzdurach zarabiają krocie i takich co niby robią coś trendy i zarabiają normalnie, pozatym dobrze powiedziane rynek jest nasycony = znajomości+kasa+przebicie+szczęście a stara zasada i tak działa najlepiej że kasa robi kase 8)
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Kontakt:

Post autor: Outlaw »

log_out pisze:
a stara zasada i tak działa najlepiej że kasa robi kase 8)
No tak niestety jest, ale do kasy trzeba jeszcze mieć znajomości!! Bo tak samo jak kasa to i znajomości mają największe znaczenie w dzisiejszym świecie.
ODPOWIEDZ