Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

eurynom
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: 2005-06-17, 22:07

Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: eurynom »

Oto i on :
panowie jak ktos chce sie bawic w linuxa to suse 11 b02, bo przypomina troche system.A dlatych ktorzy niewiedza,na linuxie jest prosciej uruchomic emulator windowsa i gre windowsowa,niz ta sama gre w wersii na linuxa!!!!(np.Opera 9.1 super smiga w wine,a linuxowa wymaga umnie na ubuntu 16 pakietow(kolo 70mb do pobrania)jezeli sie niepomylilem w zaleznosciach,a a moze byc wiecej)!!!! ja jestem skasany na linucha wy macie jeszcze wybor!!!! broncie sie!!! niedlugo Vista!!!! juz niemoge sie doczekac
Jak sie do takich ludzi ustosunkowac ? :rotfl: :mrgreen: :shock:
Awatar użytkownika
pietrus
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 2006-04-25, 18:09
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac

Post autor: pietrus »

eurynom pisze:Jak sie do takich ludzi ustosunkowac ? :rotfl: :mrgreen: :shock:
Hmm... olać? :>
eurynom
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: 2005-06-17, 22:07

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: eurynom »

Hmm... olać? :>
Miedzy innymi to sie robi.., ale konkretniej to troche mi go żal :rotfl:
maho
Użytkownik
Posty: 455
Rejestracja: 2006-03-25, 12:28
Lokalizacja: Kielcowo

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: maho »

Niedlugo Vista, zwana przez niektorych kobyłą :D
"A dlatych ktorzy niewiedza,na linuxie jest prosciej uruchomic emulator windowsa i gre windowsowa,niz ta sama gre w wersii na linuxa!!!!"
Hm, ciekawe, ze wersja natywna jest trudniejsza do odpalenia od wersji na wine :rotfl:
Tak poza tym, emulator windowsa istnieje ? ciekawe rzeczy ;)
Kubiś
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 2006-03-11, 10:11

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: Kubiś »

Jak usłyszałem cenę jaka wyciekła z MS że Vista będzie kosztował 450 $ ;) to wiecie :P Taaa już nie długo Vista :D
Awatar użytkownika
kwidzin
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 2004-09-20, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: kwidzin »

eurynom pisze:
Hmm... olać? :>
Miedzy innymi to sie robi.., ale konkretniej to troche mi go żal :rotfl:
A to wszystko dlatego, że NFZ nie zwraca za leczenie?
W kwestii gier to np. Kleopatra nie daje się zainstalować pod XP a pod wine śmiga ;-)
Linux Registered User #417093
Awatar użytkownika
ethnoe
Użytkownik
Posty: 653
Rejestracja: 2006-01-31, 17:58
Lokalizacja: Helsinki

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: ethnoe »

na linuxie jest prosciej uruchomic emulator windowsa i gre windowsowa,niz ta sama gre w wersii na linuxa!!!!(np.Opera 9.1
Opera == gra? :D No chyba że chodziło mu o niektóre widżety :roll:
Samo słowo ubuntu pochodzi z języka Zulu i oznacza człowieczeństwo wobec innych, choć niektórzy tłumaczą je jako "nie potrafię skonfigurować Slackware"
Awatar użytkownika
brx
Użytkownik
Posty: 723
Rejestracja: 2004-06-24, 14:37
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: brx »

Kubiś pisze:Jak usłyszałem cenę jaka wyciekła z MS że Vista będzie kosztował 450 $
BTW, ciekawe czy i kiedy pojawi się na studenckich licencjach MSDNA :>
Slackware Current - Kernel 2.6.18 - Xfce - - Aterm - Kadu
_______________________________________
Registered Linux User 363857 :D
Awatar użytkownika
intosh
Użytkownik
Posty: 243
Rejestracja: 2006-07-04, 13:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: intosh »

Temat (,,Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )''), który dałeś temu postowi jest mylacy. Nie ma tu absolutnie nic wartego przeczytania!

I dlaczego chcesz się do tego ustosunkować albo prosisz forum aby się ustosunkowało?
:: everyone in the world is doing something without me ::
Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Posty: 3343
Rejestracja: 2004-06-14, 21:58
Lokalizacja: Linux 5.x x86_64
Kontakt:

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: mina86 »

brx pisze:BTW, ciekawe czy i kiedy pojawi się na studenckich licencjach MSDNA :>
Jak tylko Windows Milenium skończy się ładować. ;)
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną.
Post generated automatically by A.I. system code name ‘mina86’ in response to the previous one.
eurynom
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: 2005-06-17, 22:07

Re: Prawde mowiac nie wiem jak to nazwac ( warto przeczytac )

Post autor: eurynom »

intosh pisze:... który dałeś temu postowi jest mylacy. Nie ma tu absolutnie nic wartego przeczytania!
I dlaczego chcesz się do tego ustosunkować albo prosisz forum aby się ustosunkowało?
Dlaczego dalem "warto przeczytac", otoz pierwsza moja reakcja na ten cytat bylo uczucie niesmacznosci, tzn troche obojetnosci z niesmacznym odczuciem, nastawienie tego czlowieka do rzeczy nad ktora wogole nie mial stycznosci a jedynie pisze by pisac... albo faktycznie ma klepki na oczy ( banalne stwierdzenie.. wiem ) i zawziecie chce udowodnic cos co nie ma racji bytu..poniewaz uprzednio sam nie dal inicjatywy aby sie temu lepiej przyjrzec, dlatego poniekad troche zal takiego osobnika..
Podalem ten tekst by bylo widac ze sa ludzie ktorzy pisza z jednej strony w sposob ktory wzkazuje ze mial stycznosc i przewertowal mase info na ten temat i uparcie dazy aby to podwazyc, albo tacy ktorzy chca jedynie miec swoje 5 minut, jak Giertych z tą maturą ( uparcie wmawia ze to potrzebne ze to dzieci sie krzywdzi itd.., dlatego tez musimy pomoc dziecom ktorzy maja 1 przedmiot w plecy ), ale nie zauwaza innej drogi tego.., takiej ze podwaza sama wiarygodnosc matury jaka jest sama w sobie, dokumentem ktory jest "jednak" bardzo waznym i nie podajacy do licytacji przez osoby trzecie, i tym samym smiesznosc Polski jako kraju w ktorym mozna "jednak" wszystko zrobic - taki kierunek przedstawil user ktory sie wypowiadal na temat gnu/linux

Ps. To chyba moglem zmiescic w paru zdaniach... ehh..
Ps2. Wiesz.. ustosunkowac.. moz ktos by chcial skomentowac tą ciekawostke, dlatego go napisalem "jako ciekawostke"
Ostatnio zmieniony 2006-09-06, 13:45 przez eurynom, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ