Małe pytanko do bardziej doświadczonych

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Małe pytanko do bardziej doświadczonych

Post autor: Outlaw »

Byłem na rozmowie dziś w sprawie pracy. Pół etatu jako informatyk/
serwistant. Najprościej mówiąć helpdesk dla klientów firmy. Łączenie przez
zdalny pulpit, pomoc użytkownikom windowsów i przeglądanie serwerów
samba,poczta itp jeśli coś tam nie trybi. Ile mogę żądać za pół etatu na
takim stanowisku? Jestem studentem 2 roku informatyki a miasto to
Bydgoszcz.
topdolar
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: 2006-10-05, 18:35

Re: Małe pytanko do bardziej doświadczonych

Post autor: topdolar »

ok pol etetu z dopalka do pelnego czy tylko pol etetu ? poza tym czy placa ci od godziny czy stala wyplata... ogolnie to jest wazne bo jak ciagniesz tylko pol etetu to wiele nie urobisz, ale jak masz umowe na pol, a pracujesz caly to ponizej 1tys sie nie schodzi
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: Małe pytanko do bardziej doświadczonych

Post autor: Outlaw »

4h dziennie czyli pol etatu i to ma byc umowa zlecenie narazie. A czy bede tam dluzej to nie wiem, ale mysle ze nie.
topdolar
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: 2006-10-05, 18:35

Re: Małe pytanko do bardziej doświadczonych

Post autor: topdolar »

a postawili ci jakas oferte co do kasy ? w takich wypadkach to pracodawca powinien ci powiedziec ile ci chce dac na poczatek, a potem ew mozna negocjowac ale w przypadku na pol etatu ciezko cos wiecej wyciagnac

powiem tak (tylko nie bic) pracuje jako konsultant na infolini neostrady... jestem zatrudniony przez firme zewnetrzna (ogolnie praca tymczasowa od 3lat :D, co miesiac mam nowa umowe), mam umowe na pol etetu i jak pracowalem fulla to mialem ok 1200zl, obecnie pracuje prawdziwe pol czyli ponad 600zl, ponad bo daja mi ekwiwalent za nie wykorzystany urlop(bo nie mam jak)

co do samej pracy to zeby pracowac na samym helpdesku jak ty masz zamiar w ogolnie nie trzeba miec pojecia o informatyce i tak wszystkiego szkola :P, wiem z doswiadczenia ze potrafia przyjmowac do pracy ludzi, ktorzy potrafia tylko wlaczyc kompa, IE i gg...
monk
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 2004-06-16, 12:48
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Małe pytanko do bardziej doświadczonych

Post autor: monk »

Na więcej niż 1 tys to chyba nie masz co liczyć, chyba ze jakaś dobra firma i naprawdę potrzebuje rąk do pracy ;)
Ja pracuje jako programista,administrator i helpdesk przy okazji, i w moim mieście więcej niż 2 tys. to ciężko dostać, chociaż kiedyś bywało gorzej ;)
Ale w przypadku samego helpdesku, tak jak mówił topdolar, pracować może każdy, kto odrobinę zna się na kompie, więc nie masz co dużo żądać bo znajdą innego na Twoje miejsce.
Zaproponuj coś koło 700 - 900 PLN i pokaż że coś potrafisz ;)
..:: SlackWARe ::..
BLOG: http://motologer.blogspot.com
ODPOWIEDZ