[flame]o stronie www.slackstuff.net dyskusja

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
Ciuciu
Administrator
Posty: 921
Rejestracja: 2004-05-26, 21:01
Lokalizacja: 3C17y
Kontakt:

Re: [flame]o stronie www.slackstuff.net dyskusja

Post autor: Ciuciu »

Ej wiesz.. tak sobie przeczytałem te linki i wychodzi na to że nie ma dobrej strony o slackware ;) Co do rozbijania nie mogę się do końca zgodzić, ale z tego wyszedłby już spoory OT
[color=#888888][i][size=75]Whatever walks in my heart
Will walk alone...[/size][/i][/color]
Awatar użytkownika
Corvin
Administrator
Posty: 1143
Rejestracja: 2004-05-21, 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [flame]o stronie www.slackstuff.net dyskusja

Post autor: Corvin »

http://slackware-forum.one.pl/ - jest to jedynie forum dyskusyjne, stworzone niewielkim wysiłkiem (tak jak w poprzednim przypadku jest to po prostu uruchomione phpBB). Jeśli chodzi o to forum jestem jego przeciwnikiem (choć sporadycznie z niego korzystam), gdyż podzieliło ono użytkowników ponieważ już wcześniej istniała polska grupa dyskusyjna poświęcona Slackware'owi więc nie było sensu tworzyć kolejnego miejsca rozmów, a jednak autorzy się na to zdecydowali.
hahaha, ale brednie Łukaszku ;-). (żebyś wiedział, że to co piszesz to traktuje jak dziecinadę, kolejnej osoby, która ma problemy z własnym ego) Nie oceniaj i nie krytykuj czyjeś pracy jak nie masz o tym pojęcia. Myśmy temu forum, jego kształtom, moderacji, tego jakie jest a wreszcie i rewolucyjnym zmianom na lepsze, które niedługo nastąpią poświęciliśmy bardzo wiele godzin, dni, wysiłku, wielogodzinne dyskusje itd.. I tu niechodziło o wkład w PHPowy engine, który był gotowy, tylko o treść merytoryczną. A także zwykłe fizyczne administrowanie serwerem na którym jest forum.

A Ty jesteś kolego ignorantem niestety i tak będziesz traktowany. Nie mając szacunku do czyjeś pracy nie oczekuj szacunku do siebie. :x

Lista dyskusyjna a.p.c.o.l.slackware była i chyba wciąż niedostępna na wielu serwerach i wciąż były płacze na p.c.o.l gdzie jest ta grupa, który serwer nntp, a jak tam się dostać itd. Ruch na wyzej wymienionej grupie był mizerny. Po to stworzyłem to forum. Takie fora mają inne distra czy systemy, patrz BSD czy gentoo czy inne. Od tego czasu też widać znaczny wzrost zainteresowania Slackware -> ponieważ pojawiło się w Polsce miejsce, które nie podzieliło a zjednoczyło i dało support na zasadzie community osobom korzystającym z Slackware.

Wreszcie nikt nikogo nie zmusza do korzystania z Forum. To jest wolny wybór.
Jest jeszcze w/w grupa. Są i inne bardziej ogólne. Są listy mailingowe, TFUJ i SlackLista.
Slaclista - hmm ją też skrytykowałeś, niewiadomo dlaczego, Olek włożył też dużo wysiłku w jej powstanie i jest ona jednym z miejsc gdzie można szybko dotrzeć do dużej grupy uzytkowników Slackware. I zważ na jedną rzecz, Twoje komentarze wynikają z faktu, że Ty nie wiesz gdzie się pytać, bo jest jakieś "rozproszenie". Tylko zauważ jeszcze raz podkreślam, że ludzie korzystają z tego co chcą i nie ma metody by dotrzeć do wszystkich na raz, są wyłacznie Slacklist userzy, są ludzie, którzy korzystają tylko z a.p.c.o.l.slackware itd. Chyba że napiszesz, stronę bramkę, do wszystkich tych mediów.

Zresztą jakis czas temu wystosowaliśmy list do wszystkich wiekszych stron i miejsc poświeconym Slackware z propozycją utworzenia Wortalu Slackware, nie było odzewu.

Jednak zmiany na lepsze będą i to wkrótce, bo coś się aktywnie rodzi a co zobaczycie wkrótce. Oczywiści nie powstanie to w ciagu 2-3 dni. Łatwo to się gada i ocenia innych.
"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność."
Konfucjusz
Awatar użytkownika
Skyscraper
Administrator
Posty: 753
Rejestracja: 2004-05-22, 10:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [flame]o stronie www.slackstuff.net dyskusja

Post autor: Skyscraper »

Pamietam okres kiedy Lukasz zamiesciles ogloszenie o swojej stronie na forum. Pomyslalem sobie - "Fajnie, moze bedziesz Osoba, z ktora bysmy mogli wspolpracowac... (bo do Kazdego na dzien dobry podchodzimy w sposob otwarty i przyjazny, zreszta tacy jestesmy o czym przekonasz sie ponizej)"....
.
.
.
.
(tu mija czas)
.
.
.
.
.... minelo troche czasu.... poczytalem .... i.... i teraz z cala pewnoscia i przekonaniem stwierdzam ze nie jestes wart uwagi i zainteresowania jako Osoba i jako przedstawiciel serwisu Slackwarowego.
Nie bede ukrywal ze opinie wyrobilem sobie na podstawie twoich komentarzy w tym watku. Dodatkowo powiem ze jakosc Twojego serwisu udowadnia jak wielka HIPOKRYZJA od Ciebei bije. Chociazby to ze najezdzasz jak tylko mozesz na inne serwisy pod kazdym wzgledem, a nie patrzysz na jakosc swojego. Powiem krotko PRZEROST FORMY NAD TRESCIA. Nie znalazlem na nim NIC, absolutnie NIC co bym mnie zainteresowalo jako uzytkownika Slackware Linux. Twoje skorki, rss i ten piekny oryginalny/autorski kod strony mam W DUPIE i obchodzi mnie jak zeszloroczny snieg. Merytorycznie strona jest marna, marniejsza od niejednej strony wyzywanej przez Ciebie. Az mi sie nawet nie chcialo sprawdzac czy czasem nie skopiowales tresci artykulow z innych serwisow.
Zaznaczam ze zdanie wyrobilem sobie na podstawie obiektywnego spojrzenia na to co robisz. Nie sugerowalem sie wypowiedziami innych osob. Tak wiec mozesz wziac to pod uwage w celu poprawienia jakosci swojego serwisu.

Zapewne za chwile cenzura obrobi ta wypowiedz (moze to bede nawet ja), ale coz musialem to napisac.

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Outlaw
Administrator
Posty: 2862
Rejestracja: 2004-06-29, 22:23
Lokalizacja: eth0
Kontakt:

Re: [flame]o stronie www.slackstuff.net dyskusja

Post autor: Outlaw »

Trzeba było chociaż dodać chęci jemu to może być coś fajnego zrobił. Jednak również myśle że stronka jest marna i jest wiele więcej lepszych serwisów traktujących o slackware.
Awatar użytkownika
gaia
Użytkownik
Posty: 598
Rejestracja: 2004-06-12, 10:10
Lokalizacja: rhea
Kontakt:

Re: [flame]o stronie www.slackstuff.net dyskusja

Post autor: gaia »

Sky: ;) Rozwaliłeś mnie... ;) Pozytywnie ;) Pozdrawiam
[...] her perfume smells like burning leaves... everyday is Halloween [...]
ODPOWIEDZ