Netia Oszukuje!

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
ondreyos
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 2007-11-01, 17:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Netia Oszukuje!

Post autor: ondreyos »

A ja stanę w ich obronie. Prawie 3 lata mam ich usługę (fakt - na liniach Netii, więc odpadają problemy na styku TP-Netia) i przez ten czas mieli 2 awarie - każda po kilka godzin. Raz nie pamiętam co się stało, innym razem na jakiejś budowie facet koparką zerwał kable - cały Poznań i okolice były odłączone - ale takie rzeczy się chyba nie liczą ;)

Co do obsługi klienta - też nie mam zastrzeżeń. Kiedy kilka miesięcy temu pojawiła się opcja przeprowadzki - tel. na infolinię i dzień później technicy byli zrobic wizję lokalną w nowym miejscu.

Co do routera - a nie jesteś pewien, czy może sąsiedzi się nim nie zajęli? Dziwne, żeby ze strony Netii była taka wpadka - w końcu tego typu rzeczy są rozsyłane wręcz z automatu.

W kwestii instrukcji - też jej nie dostałem, ale dołączyli za to wydrukowane kilka kartek A4 z instrukcją jak dla idioty (to jest komplement dla nich), gdzie krok po kroku opisano co zrobić, żeby się połączyć - jak ustawić adres IP (windows oczywiście), połączyć z routerem, gdzie wpisać loginy itp. Więc duży plus dla nich.

A co do samego routera - mi (o dziwo ;) ) przysłali to, co mieli. Plus dwa telefony bezprzewodowe za złotówkę. Płacę ok. 100 zł miesięcznie za DSL'a 4Mbit i tel (2 godz. w pakiecie). I nie narzekam.
ODPOWIEDZ