Jaki wydział na PW(informatyka)

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

pielas
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 2008-11-19, 18:54
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Jaki wydział na PW(informatyka)

Post autor: pielas »

Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chciałbym studiować informatykę na PW. Maturę rozszerzoną z matematyki napisałem na 90%, a z informatyki rozszerzonej na 92%. Mam w związku z tym dylemat czy iść na wydział elektryczny czy EITI. Widzałem w jakimś temacie sprzed kilku lat, że ktoś z tego forum wybierał się na ten wydział. Czytałem na różnych forach, że na tym wydziale trzeba spędzać bardzo dużo czasu na nauce i że ciężko jest przetrwać. Mógłbym poświęcić sporo czasu na naukę jednak chciałbym mieć trochę czasu aby popracować nad czymś co ja sobie narzucę. Mógłby ktoś kto tam studiował powiedzieć jak wyglądają studia na tym wydziale? Elektryczny ma takie plusy, że podobno sporo jest czasu wolnego więc mógłbym rozwijać się we własnym zakresie, albo mógłbym podjąć pracę w której nabywałbym doświadczenie. Interesuje mnie głównie pisanie oprogramowania i na wydziale elektrycznym jest specjalizacja Inżynieria Oprogramowania, daje plus temu wydziałowi. EITI z tego co patrzyłem na przedmioty jest bardziej ogólny, ale nie przeszkadzałoby mi to. Od EITI najbardziej odstrasza mnie wizja przykiszenia roku. Jak myślicie co jest lepszym wyborem biorąc pod uwagę to co napisałem?
ODPOWIEDZ