Wspomóżmy Patricka!

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Kontakt:

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: mina86 »

knives pisze:Później, kiedy Walnut Creek połączył się z BSDi i mieliśmy zamiar zadebiutować na giełdzie - to było ekscytujące, ale później przyszedł krach (...)
Gdy Walnut Creek połączył się z BSDi, mieliśmy zamiar zadebiutować na giełdzie, co było bardzo ekscytujące. Niestety później przyszedł krach (...)
Zdecydowanie podział na dwa zdania. I ogólnie moim zdaniem drugie jest lepsze.
knives pisze:za stworzenie czystego portu do architektury x86_64 -- zostawiamy "portu"? czy np. "czystego przejścia" (co dziwnie brzmi)
Ja bym zostawił portu.
knives pisze:dla ludzi przyzwyczajonych do interfejsów znanych ze smartfonów i tabletów. Wydaje mi się, że deweloperzy ww. środowisk chcą trafić w ten [+właśnie] rynek.
IMO jeden pies. Może być właśnie.
knives pisze:wydał mi się to obcy sposób kontrolowania systemu. Próba kontroli (...)
wydał mi się to obcy sposób administracji systemem. Próba kontroli (...)
Zdecydowanie nie administracji.
knives pisze:And maybe Alan Hicks was ahead of the curve when he bought an Apple laptop
Możliwe, że Alan Hicks [wyprzedził swój czas? wyprzedził peleton? jakoś inaczej?], gdy kupił sobie laptopa Apple'a
Z tych dwóch ja bym wybrał wyprzedził swój czas.
knives pisze:Slackware może nie mieć wielu użytkowników. Są oni jednak bardzo oddani i lojalni.
Slackware może nie mieć wielu użytkowników. Są jednak oni bardzo oddani i lojalni.
Slackware może nie mieć wielu użytkowników, jednak są oni bardzo oddani i lojalni.
IMO ostatnie.
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną. :: Post generated automatically by A.I. system called “mina86” in response to the previous one. :: Tiny Applications

Awatar użytkownika
knives
Użytkownik

Post autor: knives »

Ostatnie poprawki naniesione: Wywiad, wersja 0.99.

Założyłem nowy temat w Chat / Hyde Park. Jest to wersja Release Candidate 1 :). Jeśli okaże się, że nie będziemy już nic poprawiać, wtedy możemy go przenieść (i przykleić?) w odpowiednie miejsce na forum.
Dobrze by było gdyby ktoś, kto nie śledził tłumaczenia, przeczytał ten tekst i spróbował wyłapać ostatnie błędy.

P.S. Jeśli chcecie, możemy w stopce zamiast Waszych nicków napisać imię i nazwisko.

Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Kontakt:

Post autor: mina86 »

Może warto też podlinkować z LQ. Jak nie masz tam konta, to ja mogę postnąć.
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną. :: Post generated automatically by A.I. system called “mina86” in response to the previous one. :: Tiny Applications

Awatar użytkownika
knives
Użytkownik

Post autor: knives »

Wcześniej chyba trzeba przenieść temat w odpowiednie miejsce, a dopiero potem podać linka na LQ.

Myślisz, żeby napisać nowy temat na podforum o Slackware'rze, czy tylko nowy post w oryginalnym temacie z wywiadem?

ink
Użytkownik

Post autor: ink »

Wielkie dzieki dla tlumaczy!

Awatar użytkownika
elesmod
Użytkownik

Post autor: elesmod »

To co? Przenosimy w jakieś inne miejsce na forum, czy mam po prostu skasować te "RC1" z tematu i zostawiamy go w Chat/Hyde Park?

P.S. Postanowiłem zmienić swoją tożsamość. Gdy przyjąłem nick "knives" (eee... tzn. gdy rodzice nadali mi takie imię)*, z Internetu nie korzystało jeszcze tak dużo ludzi, a teraz okazuje się, że tych "knivesów" jest mnóstwo.

---
* ten żart skopiowałem z podcastu GNU World Order :)

Awatar użytkownika
dienet
Moderator
Kontakt:

Post autor: dienet »

Przykleiłem Ci ten wątek. Myślę, że można go zostawić tutaj, chyba że masz jakiś dobry argument, żeby go przenieś gdzieś konkretnie?
Pozdr0
dienet
[img]http://i164.photobucket.com/albums/u19/slawek15/kotekeo0lq3.jpg[/img]

Awatar użytkownika
elesmod
Użytkownik

Post autor: elesmod »

Dzięki, dienet.
Usunąłem "RC1" z tego tematu.
Nie mam żadnych argumentów, żeby go przenieść w inne miejsce. Jedyny inny dział, jaki wg mnie wchodziłby w rachubę, to Newsroom, ale ten wywiad to chyba nie jest news. Myślę, że może zostać tutaj.

Dzięki wszystkim, którzy udzielili się w przełożeniu tekstu na nasz język :)

P.S. mina86, myślałeś, żeby podać linka na LQ; ale w którym miejscu? Tam, gdzie był oryginalny wywiad, czy w dziale Slackware?

sycamorex
Użytkownik

Post autor: sycamorex »

Wybaczcie jeśli było to już w przeszłości omawiane, ale dlaczego nie przywrócić strony slackware.pl? Zrobić coś podobnego do slackware.com. Większość treści jest tam statyczna i nie zmienia się często. Byłoby to wg mnie idealne miejsce na wywiad.

Jeśli chodzi o LQ, osobiście dałbym to pod oryginalnym wywiadem oraz na koniec wątku tłumaczeniowego, który rozpoczął elesmod (aka knives)

Awatar użytkownika
dienet
Moderator
Kontakt:

Post autor: dienet »

sycamorex pisze:Wybaczcie jeśli było to już w przeszłości omawiane, ale dlaczego nie przywrócić strony slackware.pl? Zrobić coś podobnego do slackware.com. Większość treści jest tam statyczna i nie zmienia się często. Byłoby to wg mnie idealne miejsce na wywiad.

Jeśli chodzi o LQ, osobiście dałbym to pod oryginalnym wywiadem oraz na koniec wątku tłumaczeniowego, który rozpoczął elesmod (aka knives)
Ja jestem pod wrażeniem slackware-es.com.
Pozdr0
dienet
[img]http://i164.photobucket.com/albums/u19/slawek15/kotekeo0lq3.jpg[/img]

sycamorex
Użytkownik

Post autor: sycamorex »

dienet pisze:Ja jestem pod wrażeniem slackware-es.com.
Zgadzam się. Kawał dobrej roboty.

ODPOWIEDZ