Kognitywistyka

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Michal3489
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 2019-11-14, 20:10

Kognitywistyka

Post autor: Michal3489 »

Siema (Hi people)
Mam sprawę chodzi o rozwój. Mianowicie może wy coś będziecie wiedzieć. Kiedyś trafiłem na taki kierunek studiów KOGNITYWISTYKA(https://pl.wikipedia.org/wiki/Kognitywistyka)No dobra, spoko ale co dalej? Chodzi o to czy warto w to iść nawet na około,
ale czy w ogóle warto...
Druga sprawa
To czy da się jakoś zoptymalizować naukę 4-ech języków[te tutaj mam w szkołach(JavaScript, PHP, C, Phyton)] Myślałem nad perl-em bo podobno pyton i php to rodzeni bracia gdzie ojcem jest perl. No więc czy warto sobie dołożyć perl? C jakoś ogarniam coś tam na ile wykładowca wymaga i na ile mi pomogą na zajęciach. A JS nooo boję się ruszyć nawet ;-( :???: :shock: serio błagam o :idea: bo jak teraz próbuje to wszystko ogarnąć to tylko w c jakieś postępy robię. No i jak się przesiadam na php i w ogole na odwrót to pie&dolca dostaje.
Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Posty: 3343
Rejestracja: 2004-06-14, 21:58
Lokalizacja: Linux 5.x x86_64
Kontakt:

Re: Kognitywistyka

Post autor: mina86 »

PHP i Perla raczej nie warto. JavaScript, C, C++ i Python na początek zdecydowanie wystarczy.

Co do samego JavaScript pomóc raczej nie mogę bez wiedzy co konkretnie sprawia Ci problemy.
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną.
Post generated automatically by A.I. system code name ‘mina86’ in response to the previous one.
ODPOWIEDZ