[Rozrywka] Doom III ;^)

Informacje i dyskusje na najświeższe tematy z branży IT

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kkk
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 2004-10-06, 21:49
Lokalizacja: Kruklanki

[Rozrywka] Doom III ;^)

Post autor: kkk »

Witam wszystkich

http://zerowing.idsoftware.com/linux/

Hmmm... Może kupię sobie lepszy sprzęt i zainstaluję kilka gierek pod Linuksa - pokażę wtedy bratu, że to naprawdę świetny system, bo nie dość, że posłuszny i wszystko można z nim zrobić, to jeszcze można sobie pograć :^)



Pozdrawiam :^)
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: [Rozrywka] Doom III ;^)

Post autor: Sad Mephisto »

DOOM3?
Jak mam się pół dnia wpatrywać w czarny ekran to już wolę konsolę ;)
A jeśli chodzi o akcję, to na konsoli też wiele się potrafi dziać :D
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
Awatar użytkownika
grz3si3k
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: 2004-05-22, 10:47

Re: [Rozrywka] Doom III ;^)

Post autor: grz3si3k »

DOOM3..
sadystyczna gierka daleko odbiegajaca od pierwowzoru...a napewno zblizajaca do sadystycznego schematu obecnych gier... ;/
:: FreeBSD ::
separating the men from the boys...:P
Awatar użytkownika
dame
Moderator w st. spocz.
Posty: 985
Rejestracja: 2004-09-25, 17:37
Lokalizacja: wawa

Re: [Rozrywka] Doom III ;^)

Post autor: dame »

grz3si3k pisze:DOOM3..
sadystyczna gierka daleko odbiegajaca od pierwowzoru...a napewno zblizajaca do sadystycznego schematu obecnych gier... ;/
no nieee... chyba nie chcesz powiedziec ze doom1/2 byl gierka dla grzecznych dzieci??? Zreszta czego sie spodziewales -ostatecznie to jest FPP ktorego idea i fabula opiera sie na zalozeniu strzelania do wszystkiego co sie rusza i nie tylko ;). To tak jak by miec pretensje do garbatego... ;)
Zreszta dzisiejsze gry takie sa -zeby sprzedac jakas gre (sa wyjatki co prawda) musi sie pojawic element przemocy lub seksualnosci... inaczej malolaty nie maja zabawy :P

pozdrawiam
aktualnie windows xp
Awatar użytkownika
kkk
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 2004-10-06, 21:49
Lokalizacja: Kruklanki

Re: [Rozrywka] Doom III ;^)

Post autor: kkk »

:^)

No wiecie - to w sumie dla mnie nie ma znaczenia, jaka jest ta gierka - ja w nią nie mam zamiaru grać ;^) Chodzi o to, że założyłam malutki LANik z sąsiadami, a mój brat lubi sobie z nimi popykać w gierki. Kiedy pokazałam mu Linuksy, stwierdził, że to nawet ładniejsze od XP, ale potem znowu zmienił zdanie, bo "nie ma w co grać"... Gierki z KDE i GMOME, a szczególnie te z BSD w trybie tekstowym i jakiś tam NetHack go nie interesują, a na wine nie chodzi dużo rzeczy... To jest moim zdaniem sposób, żeby przyzwyczaić chociaż mojego brata do dobrych nawyków - jeżeli już ma sobie grać, to niech korzysta z Linuksa ;^) Po co mają ciągle rosnąć na darmo logi, kiedy przełącza z jednego systemu na drugi? ;^D

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ