Wspomóżmy Patricka!

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Posty: 3343
Rejestracja: 2004-06-14, 21:58
Lokalizacja: Linux 5.x x86_64
Kontakt:

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: mina86 »

knives pisze:Później, kiedy Walnut Creek połączył się z BSDi i mieliśmy zamiar zadebiutować na giełdzie - to było ekscytujące, ale później przyszedł krach (...)
Gdy Walnut Creek połączył się z BSDi, mieliśmy zamiar zadebiutować na giełdzie, co było bardzo ekscytujące. Niestety później przyszedł krach (...)
Zdecydowanie podział na dwa zdania. I ogólnie moim zdaniem drugie jest lepsze.
knives pisze:za stworzenie czystego portu do architektury x86_64 -- zostawiamy "portu"? czy np. "czystego przejścia" (co dziwnie brzmi)
Ja bym zostawił portu.
knives pisze:dla ludzi przyzwyczajonych do interfejsów znanych ze smartfonów i tabletów. Wydaje mi się, że deweloperzy ww. środowisk chcą trafić w ten [+właśnie] rynek.
IMO jeden pies. Może być właśnie.
knives pisze:wydał mi się to obcy sposób kontrolowania systemu. Próba kontroli (...)
wydał mi się to obcy sposób administracji systemem. Próba kontroli (...)
Zdecydowanie nie administracji.
knives pisze:And maybe Alan Hicks was ahead of the curve when he bought an Apple laptop
Możliwe, że Alan Hicks [wyprzedził swój czas? wyprzedził peleton? jakoś inaczej?], gdy kupił sobie laptopa Apple'a
Z tych dwóch ja bym wybrał wyprzedził swój czas.
knives pisze:Slackware może nie mieć wielu użytkowników. Są oni jednak bardzo oddani i lojalni.
Slackware może nie mieć wielu użytkowników. Są jednak oni bardzo oddani i lojalni.
Slackware może nie mieć wielu użytkowników, jednak są oni bardzo oddani i lojalni.
IMO ostatnie.
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną.
Post generated automatically by A.I. system code name ‘mina86’ in response to the previous one.
Awatar użytkownika
knives
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 2009-09-24, 14:43

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: knives »

Ostatnie poprawki naniesione: Wywiad, wersja 0.99.

Założyłem nowy temat w Chat / Hyde Park. Jest to wersja Release Candidate 1 :). Jeśli okaże się, że nie będziemy już nic poprawiać, wtedy możemy go przenieść (i przykleić?) w odpowiednie miejsce na forum.
Dobrze by było gdyby ktoś, kto nie śledził tłumaczenia, przeczytał ten tekst i spróbował wyłapać ostatnie błędy.

P.S. Jeśli chcecie, możemy w stopce zamiast Waszych nicków napisać imię i nazwisko.
Awatar użytkownika
mina86
Moderator
Posty: 3343
Rejestracja: 2004-06-14, 21:58
Lokalizacja: Linux 5.x x86_64
Kontakt:

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: mina86 »

Może warto też podlinkować z LQ. Jak nie masz tam konta, to ja mogę postnąć.
Zastrzegam sobie prawo nieanalizowania postów pisanych niepoprawną polszczyzną.
Post generated automatically by A.I. system code name ‘mina86’ in response to the previous one.
Awatar użytkownika
knives
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 2009-09-24, 14:43

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: knives »

Wcześniej chyba trzeba przenieść temat w odpowiednie miejsce, a dopiero potem podać linka na LQ.

Myślisz, żeby napisać nowy temat na podforum o Slackware'rze, czy tylko nowy post w oryginalnym temacie z wywiadem?
ink
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 2011-03-21, 10:33

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: ink »

Wielkie dzieki dla tlumaczy!
Awatar użytkownika
elesmod
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 2012-08-30, 13:00

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: elesmod »

To co? Przenosimy w jakieś inne miejsce na forum, czy mam po prostu skasować te "RC1" z tematu i zostawiamy go w Chat/Hyde Park?

P.S. Postanowiłem zmienić swoją tożsamość. Gdy przyjąłem nick "knives" (eee... tzn. gdy rodzice nadali mi takie imię)*, z Internetu nie korzystało jeszcze tak dużo ludzi, a teraz okazuje się, że tych "knivesów" jest mnóstwo.

---
* ten żart skopiowałem z podcastu GNU World Order :)
Awatar użytkownika
dienet
Moderator
Posty: 2105
Rejestracja: 2007-07-24, 18:58
Lokalizacja: Racibórz/Rybnik

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: dienet »

Przykleiłem Ci ten wątek. Myślę, że można go zostawić tutaj, chyba że masz jakiś dobry argument, żeby go przenieś gdzieś konkretnie?
Pozdr0
dienet
[img]http://i164.photobucket.com/albums/u19/slawek15/kotekeo0lq3.jpg[/img]
Awatar użytkownika
elesmod
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 2012-08-30, 13:00

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: elesmod »

Dzięki, dienet.
Usunąłem "RC1" z tego tematu.
Nie mam żadnych argumentów, żeby go przenieść w inne miejsce. Jedyny inny dział, jaki wg mnie wchodziłby w rachubę, to Newsroom, ale ten wywiad to chyba nie jest news. Myślę, że może zostać tutaj.

Dzięki wszystkim, którzy udzielili się w przełożeniu tekstu na nasz język :)

P.S. mina86, myślałeś, żeby podać linka na LQ; ale w którym miejscu? Tam, gdzie był oryginalny wywiad, czy w dziale Slackware?
sycamorex
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 2006-06-01, 11:50

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: sycamorex »

Wybaczcie jeśli było to już w przeszłości omawiane, ale dlaczego nie przywrócić strony slackware.pl? Zrobić coś podobnego do slackware.com. Większość treści jest tam statyczna i nie zmienia się często. Byłoby to wg mnie idealne miejsce na wywiad.

Jeśli chodzi o LQ, osobiście dałbym to pod oryginalnym wywiadem oraz na koniec wątku tłumaczeniowego, który rozpoczął elesmod (aka knives)
Awatar użytkownika
dienet
Moderator
Posty: 2105
Rejestracja: 2007-07-24, 18:58
Lokalizacja: Racibórz/Rybnik

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: dienet »

sycamorex pisze:Wybaczcie jeśli było to już w przeszłości omawiane, ale dlaczego nie przywrócić strony slackware.pl? Zrobić coś podobnego do slackware.com. Większość treści jest tam statyczna i nie zmienia się często. Byłoby to wg mnie idealne miejsce na wywiad.

Jeśli chodzi o LQ, osobiście dałbym to pod oryginalnym wywiadem oraz na koniec wątku tłumaczeniowego, który rozpoczął elesmod (aka knives)
Ja jestem pod wrażeniem slackware-es.com.
Pozdr0
dienet
[img]http://i164.photobucket.com/albums/u19/slawek15/kotekeo0lq3.jpg[/img]
sycamorex
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 2006-06-01, 11:50

Re: Wspomóżmy Patricka!

Post autor: sycamorex »

dienet pisze:Ja jestem pod wrażeniem slackware-es.com.
Zgadzam się. Kawał dobrej roboty.
ODPOWIEDZ