propozycje

Propozycje, uwagi, błędy...

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
Corvin
Administrator
Posty: 1143
Rejestracja: 2004-05-21, 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

propozycje

Post autor: Corvin »

Witam, tu wrzucajcie propozycje co zmienić co gdzie, nie sądze by trzeba było zwiekszac ilosć forów moze raczej sprecyzowac gdzie i o czym pisać, np porowanie kompilatorow do programowania, instalacja softu do software (oprogramowanie), klikanie tez tam, ale jestem bardzo otwarty na propozycje
"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność."
Konfucjusz
Awatar użytkownika
olek
Moderator
Posty: 63
Rejestracja: 2004-05-22, 00:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: olek »

przy probie wyslania postu dostalem komunikat o niepowodzeniu wiec sprobowalem powtornie i udalo sie, ale post zostal wyslany 2 razy
Awatar użytkownika
olek
Moderator
Posty: 63
Rejestracja: 2004-05-22, 00:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: olek »

znowu to samo juz nie probowalem wysylac powtornie
dostalem cos takiego

Failed sending email
Check your email setting or disable sending email
Awatar użytkownika
Grucha
Administrator
Posty: 1681
Rejestracja: 2004-05-21, 14:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Grucha »

Właśnie staram sie ustawić postfixa na tym serwerze jak będze dziłał poprawnie to i wysłanie maili z forum też :?
"Touch my car and i will touch your girl"
Sajmon
Moderator
Posty: 1215
Rejestracja: 2004-05-22, 23:19
Lokalizacja: Graz
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Sajmon »

olek pisze:znowu to samo juz nie probowalem wysylac powtornie
dostalem cos takiego

Failed sending email
Check your email setting or disable sending email
Wyłącz w swoich profilach 'Powiadom o Prywatnej Wiadomości:' to nie będzie tego widać
i nie zapcha error logów apacha tej strony :mrgreen:
[url=http://polish-32053322658.spampoison.com][img]http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif[/img][/url]
perl -e 'print $i=pack(c5,(41*2),sqrt(7056),(unpack(c,H)-2),oct(115),10);'
Awatar użytkownika
Puchacz
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2004-05-31, 09:06
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Puchacz »

Ja mam propozycje, ktora wszystkim nam ulatwilaby zycie i przyspieszyla pisanie postow 8)
Mianowicie mod Szybkie Odpowiedzi, sprawdza sie wysmienicie, nie wiem czy widzieliscie to dzies indziej, ale na dole kazdego topica dokleja sie ramka z mozliwoscia odpowiedzi.

Tak mamy na www.moded-kompz.net i mocno przyspiesza odpowiadanie, zeby obejrzec to musicie sie niestety zarejestrowac.

Niestety nie znam dokladnej nazwy tego moda, ale pewnie cos z fast reply czy cos w tym stylu.
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Sad Mephisto »

Osobiście nie podoba mi się to. Zobaczymy co na to inni admini powiedzą. Trochę w złym miejscu to się pojawia, bo na samym dole :/
Zobaczę czy da się to jakoś skonfigurować
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
Awatar użytkownika
Puchacz
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2004-05-31, 09:06
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Puchacz »

Sad Mephisto pisze:Osobiście nie podoba mi się to. Zobaczymy co na to inni admini powiedzą. Trochę w złym miejscu to się pojawia, bo na samym dole :/
Zobaczę czy da się to jakoś skonfigurować
No a gdzie sie ma niby pojawiac, z boku? :D
I tak trza doczytac watek lub strone do konca co by wiedziec o co chodzi. Wiec chyba pod postami to najlepsze miejsce, zapewniam, ze jest to bardzo wygodne. Przyspiesza nieco wolne pisanie na forum.
Awatar użytkownika
Grucha
Administrator
Posty: 1681
Rejestracja: 2004-05-21, 14:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Grucha »

Puchacz jak wiesz jak to zorbić jak na www.miranda.kom.pl to można wy sie zastnaowić.
"Touch my car and i will touch your girl"
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Sad Mephisto »

Puchacz pisze:No a gdzie sie ma niby pojawiac, z boku? :D
Nie.... ale gdyby to było bezpośrednio pod wątkiem, to było by OK. Tymczasem te wszystie "Możesz oglądać, możesz pisać, powiadom o odpowiedziach...." pchają się w środek i wygląda to po prostu żałośnie.

Grucha - ładne, nie powiem :)
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
orli

Re: propozycje

Post autor: orli »

Na paru forach się z tym spotkałem i bardzo mi się spodobało. Tak że jestem na TAK :)
Awatar użytkownika
Puchacz
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2004-05-31, 09:06
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Puchacz »

Sad Mephisto pisze:Nie.... ale gdyby to było bezpośrednio pod wątkiem, to było by OK. Tymczasem te wszystie "Możesz oglądać, możesz pisać, powiadom o odpowiedziach...." pchają się w środek i wygląda to po prostu żałośnie.
Eee, niee, bezposrednio pod watkiem, nie na samym dole. Na pewno da sie zdzialac. U nas wyglada to tak:
Obrazek

Wiec pod samym watkiem, niestety nie ja zajmuje sie na MK kodem i enginem, wiec nie robilem tego, ale mysle ze robi sie to jak pozostale mody, ciach cos do jakiegos pliku w odpowiednim miejscu i tyle. W razie czego moge pomoc.
[shadow=black][color=white][b]Slackware Linux. The penguin never sleeps.[/b][/color][/shadow]
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Sad Mephisto »

Problem w tym, że mod którym dysponujemy ląduje jeszcze niżej :/
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
Awatar użytkownika
olek
Moderator
Posty: 63
Rejestracja: 2004-05-22, 00:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: olek »

kiedy premiera :)

"Uwaga! Forum Slackware Linux obecnie znajduje się w fazie testów beta, prosimy o raportowanie niedoskonałości i wyrozumiałość. Oficjalna premiera wkrótce, pozdrowienia od zespołu www.slackware-forum.one.pl. "
Olek
slackware 7.1, 8.1, 9.1, 10.1, 11.1, 12.2 | www.olek.waw.pl | sklep.12a.pl
Awatar użytkownika
Sad Mephisto
Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: 2004-05-22, 13:24
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: Sad Mephisto »

Niebawem :lol:

Musimy jescze tylko parę drobiazgów dotrzeć.
[i]Thank you for noticing this notice. Now that you've noticed this notice, you may have noticed that this notice is noticably unnoticable.
$ python -c "print int(''.join(map(lambda x: str(len(x)),'Kto z woli i myśli zapragnie Pi spisać cyfry ten zdoła.'.split())))/1e+10"[/i]
ODPOWIEDZ