Gazetki Linuxowe wPolsce

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

spo
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 2004-06-17, 18:56
Lokalizacja: Opole(niedaleko)

Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: spo »

Hi!
Jestem wyjatkowy jesli chodzi o to ze nie mam w hacie stalego i w miare szybkeigo dostepu do sieci.
Ale nie o tym :( .Chcialem zapytac o to ktore linuksowe gazetki polecacie i dlaczego, czyli w tej jest fajna dystrubucja plus jakies tam pakiety (i jest git) a w innej nedza. itp.
NTNR
Awatar użytkownika
slimak
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: 2004-06-25, 20:21

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: slimak »

wiesz co kupowanie gazety dla samych pakietow na cd nie ma sensu bo zanim w kiosku dostaniesz gazete to juz nowe wersje pakietow wychodza.

Ja czytuje Linux Magazine - pismo moim zdaniem dobre, maja fajne artykuly a ostatnio mi sie podobal debianik sarge na dvd - mogliby dac slacka 10 na dvd :D

Czytuje a wlasciwie od teraz koncze bo mi sie prenumerata konczy a nie mam kasy na przedluzenie - Linux+ ale jakos moim zdaniem gazeta sie pogorszyla a pozatym jej cena jest hmm grzecznie mowiac z ksiezyca wzieta :)

Jesli chodzi o dystrybucje linuxa to mam to szczescie ze mam stalke - choc niedlugo sie to moze zmienic ;/ - ale zawsze pozostaja kafejki inetowe kumple itp bo w gazetach z dystrybucjami po 30zl to naprawde poza ladnymi tloczonymi cdkami to nic nie ma ciekawego.
[size=75][i][b]"When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me"[/size][/i][/b]
Awatar użytkownika
KLAPEK
Użytkownik
Posty: 843
Rejestracja: 2004-06-13, 21:00

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: KLAPEK »

Ja mam prenumeratę LinuxMagazine [tania była ;)], kiedyś czytałem Linux+, ale jest drogie i chyba gorsze od LM :]
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
#318805 @ Slackware GNU/Linux
spo
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 2004-06-17, 18:56
Lokalizacja: Opole(niedaleko)

To bardzo fajne

Post autor: spo »

KLAPEK pisze:Ja mam prenumeratę LinuxMagazine [tania była ;)], kiedyś czytałem Linux+, ale jest drogie i chyba gorsze od LM :]
...ale ...tania... to ile to jest? 150?
Wzialem kiedys przez nieuwage Chip special Linux, dalem chyba 150-180 ale to przychodzi 5 razy do roku no to fryty.
Dzieki
NTNR
Awatar użytkownika
KLAPEK
Użytkownik
Posty: 843
Rejestracja: 2004-06-13, 21:00

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: KLAPEK »

Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
#318805 @ Slackware GNU/Linux
Awatar użytkownika
hanys
Użytkownik
Posty: 349
Rejestracja: 2004-07-21, 11:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: hanys »

hej, ja prenumeruje Linux++ ale moim zdaniem troszke za szybko podjalem decyzje o prenumeracie, jakos bardziej odpowiada mi i cenowo i zawartoscia Linux-magazine. Teraz nawet Linux-Magazine wszytkie swoje artykuly ze starszych numerow umieszcza na stronie w postaci pdf. Jak tak dalej beda trzymac wysoka jakosc to chyba sobie prenumerate wykupie :)
Registered Linux User #375982
sayetan
Moderator w st. spocz.
Posty: 2193
Rejestracja: 2004-06-20, 21:47
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: sayetan »

LInux+ jest teraz w wersji bez CD za 9,90 ale niestety w mojej wiosce sa tylko z kompaktem
a z tego co widzialem to przeslanie jednej glupiej azety kosztuje 9,50 zl lub po zaplaceniu z gory - 5 zl
mmoim zdaniem to zdzieranie kasy, co do linux magazine nie czytalem ale przegladalem kiedys w poznanskim empiku
i chyba rzeczywiscie jest warta tych 18,90 zl
Awatar użytkownika
Grucha
Administrator
Posty: 1681
Rejestracja: 2004-05-21, 14:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: Grucha »

slimak pisze:mogliby dac slacka 10 na dvd :D
Będzie w przyszłym CHIPie :]
"Touch my car and i will touch your girl"
Awatar użytkownika
slimak
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: 2004-06-25, 20:21

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: slimak »

Grucha pisze:
slimak pisze:mogliby dac slacka 10 na dvd :D
Będzie w przyszłym CHIPie :]
ale w normalnym chipie znaczy sie sierpniowym lub wrzesniowym :?: czy w tym chipie o linuxie :?:

[ Dodano: 2004-07-31, 17:27 ]
sayetan pisze:LInux+ jest teraz w wersji bez CD za 9,90 ale niestety w mojej wiosce sa tylko z kompaktem
wlasnie ja wykupilem prenumerate probna LM za 30zl a jak sie konczy to postaram sie kupic zwykla a L+ bede chyba kupowal w kiosku ta bez cd bo jej w prenumeracie chyba nie ma :cry:

i zapomnialem dopisac czytuje tez "Hakin9" dobra gazetka o bezpieczenstwie ale to juz nie zawsze zwiazane z linuxem.
[size=75][i][b]"When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me"[/size][/i][/b]
Awatar użytkownika
Grucha
Administrator
Posty: 1681
Rejestracja: 2004-05-21, 14:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: Grucha »

W zwykłym wrześniowym tym co ukaże się 18 września. No przynajmniej w sierpniowym tak pisze.
"Touch my car and i will touch your girl"
Awatar użytkownika
slimak
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: 2004-06-25, 20:21

Re: Gazetki Linuxowe wPolsce

Post autor: slimak »

Grucha pisze:W zwykłym wrześniowym tym co ukaże się 18 września. No przynajmniej w sierpniowym tak pisze.
jak zwykly wrzesniowy moze sie ukazac 18 wrzesnia?? Machnales sie chyba - wrzesniowy ukaze sie 18 sierpnia a 18 wrzesnia pojawi sie pazdziernikowy :P
[size=75][i][b]"When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me"[/size][/i][/b]
ODPOWIEDZ