Witam!

Wszystko o czym chcecie dyskutować a tyczy się choć trochę Slackware Linux i nie tylko!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Kwasny
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2006-02-20, 23:22
Lokalizacja: Wroclaw

Witam!

Post autor: Kwasny »

Witam.

Jestem tu nowy wiec pomyslalem sobie ze wypadaloby sie przywitac i powiedziec cos o sobie.
Nazywam sie Jakub Kwasny, jestem z Wroclawia i mam 21 lat. Z GNU/Linux raczej obchodze sie "ostroznie" gdyz pracowalem glownie na produktach MS i nadal na nich pracuje. Nie uwazam ze sa lepsze ani gorsze... Poprostu zalapalem sie do pracy gdzie MCSE to podstawa. Moim pierwszym GNU/Linux byla dytrybucja Mandrake jakies 6-7 lat temu. Pod choinke od ojca dostalem. Pozniej przeskoczylem na Slacka. Od tamtej pory minelo sporo czasu. Dystra pozmienialy sie diametralnie a ja wciaz pracowalem na produktach MS nie zagladajac do swiata GNU/Linux. Teraz powracam majac nadzieje ze obejdzie sie bez wiekszych "problemow". Dzis wlasnie zainstalowalem nowa wersje slacka. Udalo sie :-). Tyle o mnie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Kwasny
Ten slack jest zajebisty!
Awatar użytkownika
Lizard
Moderator
Posty: 2629
Rejestracja: 2005-05-21, 15:48
Lokalizacja: miasto w mieście

Re: Witam!

Post autor: Lizard »

Nie pozostaje nic innego jak przywitać zbłąkaną owcę, która odnalazła swe stado. ;)
Error 404 - footer not found
Awatar użytkownika
loop0
Moderator w st. spocz.
Posty: 931
Rejestracja: 2004-09-26, 09:59
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam!

Post autor: loop0 »

Bym powiedział kilka słów o tym co byśle o takich "Witam" ale sie jednak powstrzymam ...
Witam
Witamy
Witaj
----------------------------------------------------------------------------------------
[b]Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o roota ![/b]
przemek999
Pomocnik
Posty: 1157
Rejestracja: 2005-03-04, 18:27

Re: Witam!

Post autor: przemek999 »

loop0 zawsze to coś nowego, na pewno lepszy niż kolejny temat do /dev/nulla :)
Pozdrawiam Przemek.
Awatar użytkownika
Ciuciu
Administrator
Posty: 921
Rejestracja: 2004-05-26, 21:01
Lokalizacja: 3C17y
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Ciuciu »

O boże.. mi się wydaje czy loop0 (aka neo128 czy jakośtak????) zmienia nicki częściej niż ja.. yy. .nieważe.. często w każdym razie ? :>
[color=#888888][i][size=75]Whatever walks in my heart
Will walk alone...[/size][/i][/color]
Awatar użytkownika
loop0
Moderator w st. spocz.
Posty: 931
Rejestracja: 2004-09-26, 09:59
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam!

Post autor: loop0 »

Ciuciu ;] bez przesady, tamten poprostu sie z uzyl, a mialem jeszcze gwarancje to wymieniłem na nowy :P

PS. to bylo neo182 ;p
----------------------------------------------------------------------------------------
[b]Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o roota ![/b]
Awatar użytkownika
mynio
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 2005-01-28, 16:12
Lokalizacja: Cz-wa / Wa-wa
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: mynio »

Kwasny: witaj, pewnie będziesz pionierem w sposobie witania się na tym forum :wink:
pzdr
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"
ODPOWIEDZ