azerus i aktualizacja trackera

Te, które nie mieszczą się w powyższych kategoriach, a mają coś wspólnego ze Slackware.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

Awatar użytkownika
Bing
Pomocnik
Posty: 825
Rejestracja: 2004-12-26, 22:40
Lokalizacja: Sk-ce

azerus i aktualizacja trackera

Post autor: Bing »

Witam
Przez spory czas używałem azureusa bezproblemowo do kiedy pojawił się błąd podczas aktualizacji trackera:

Kod: Zaznacz cały

offline (socketExceptio:unexpected end of file from serwer) 
Klient przestał ściągać i udostępniać. Ściągnąłem nowe pliki torrent i jest tak samo. Google zasugerowały ze to problem z java, więc przeinstalowałem ale nie pomogło. Usunąłem wiec wszelkie pliki konfiguracyjne ( ~/.azureus innych nie widziałem), katalog z ściągniętymi plikami oraz tymczasowymi oraz samegeo klienta, a w to miejsce nowego wgrałem i nadal nic. Pliki torent sa dobre, serwer z torrentami tez - tak zapewniali admini, Co jeszcze z tym moge zrobić ? gdzie azureus zapisuje jakieś dane które coś psują ?
Pozdrawiam
Bing
Awatar użytkownika
Randalf
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 2005-12-21, 04:59

Re: azerus i aktualizacja trackera

Post autor: Randalf »

Nie wiem w czym leży problem, ale możesz spróbować:

Kod: Zaznacz cały

strace -eopen -o debug azureus
Otrzymasz listę wszystkich plików, z których korzysta program.
Awatar użytkownika
Bing
Pomocnik
Posty: 825
Rejestracja: 2004-12-26, 22:40
Lokalizacja: Sk-ce

Re: azerus i aktualizacja trackera

Post autor: Bing »

witam
Przypomina się jeszcze raz tym problemem, wcześniej jakoś sam się rozwiązał, po trzech miesiącach przerwy azorek zadziałał. Wiadomo było parę aktualizacji, ale sam świadomie nic nie robiłem z azerusem czy java. Obecnie znowu krzyczy socket... , co ciekawe ktorrent tez nie działa. Zrobiłem jak poprzednio
-reinstal jawy i azorka
-wyczyszczenie plików tymczasowych, plików konfiguracyjny
Na pewno nie jest to błąd trackera, bład jest u mnie tylko gdzie ? strace za dużo nie mówi, jak ktoś będzie chciał wrzuce wynik.

Edytowane jakiś czas później
Zrobione i nawet wiem jak raczej wiem :) dwie rzeczy podejrzewam bezpośrednie IP i katalog (raczej ) .java w etc - tu się tego nie spodziewałem
Ostatnio zmieniony 2006-10-26, 14:45 przez Bing, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Bing
ODPOWIEDZ